Select Page


200. naczepa Krone dla DAW-TRANS


KRONE PR_200. naczepa Krone dla DAW-TRANS_01
 

W marcu br, w siedzibie Kujawski Truck Center autoryzowany serwis Mercedes-Benz i Krone w Rogówku k/Torunia, odbyła się uroczystość przekazania kluczowemu klientowi – firmie DAW-TRANS, dwusetnej naczepy KRONE Profi Liner.

Przekazania na ręce właściciela Dawida Kujawskiego dokonali szef sprzedaży POZKRONE – Tomasz Kujawa, dyrektor regionu północ w POZKRONE – Jacek Białobrzewski i opiekun rynku polskiego z ramienia producenta – Marek Posmyk.

Naczepa powiększy flotę firmy DAW-TRANS, której polityka jest ukierunkowana na jak najwyższą jakości środków transportu. Firma DAW-TRANS obecna jest na rynku nieprzerwalnie od 2000r. i jest dynamicznie rozwijającym się liderem usług transportowych w regionie. Chcąc podołać wysokim oczekiwaniom klientów, konsekwentnie realizuje założenia o ujednoliceniu i unowocześnieniu floty, dostarczając klientom gwarancji nowoczesnych  zmian.

Niezawodność i profesjonalizm są kluczowymi elementami każdego sukcesu, dlatego od samego początku działalności, firma DAW-TRANS zdecydowała się na wyłączną współpracę z marką KRONE (park tych pojazdów obejmuje już 125 sztuk). Wykorzystując własne doświadczenie oraz znajomość problematyki rynku, firma DAW-TRANS jest w stanie zaoferować kompleksową i profesjonalną obsługę logistyczną. Flotą firmy zarządza Marcin Kaczmarek, który na co dzień nadzoruje pracę najwyższej jakości pojazdów firmy. Są to ciągniki siodłowe marki Mercedes-Benz oraz naczepy skrzyniowo-plandekowe KRONE – modele Profi Liner oraz Mega Liner.

Firma Kujawski Truck Center, autoryzowany serwis Mercedes-Benz, Setra, Fuso Canter i KRONE to nie tylko profesjonalne usługi serwisowe, ale także oferta sprzedaży nowych ciągników siodłowych Mercedes-Benz, samochodów dostawczych Fuso Canter oraz używanych ciągników siodłowych i naczep. Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę również w zakresie diagnostyki pojazdów. Firma dysponuje własną Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów oraz diagnostyką i legalizacją tachografów cyfrowych. Na terenie Stacji Dealerskiej Kujawski Truck Center znajduje się też myjnia samochodów ciężarowych.

Stabilna, niezawodna i doskonale zaprojektowana – to cechy naczepy KRONE Profi Liner. Wytrzymała rama i wysokiej jakości lakierowanie w technologii KTL + Pulver gwarantują niezawodność. Standardowe komponenty renomowanych dostawców, jak również liczne opcje optymalnego zabezpieczenia ładunku, czynią naczepę KRONE wyjątkowo wszechstronną i obniżają koszty jej eksploatacji do minimum. To wszystko gwarantuje elastyczność, niezawodność oraz wysoką konkurencyjność – kluczowe kompetencje polskiego partnera – firmy DAW-TRANS.


 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.