Select Page


EUROPART na Master Truck 2014


6-1
 

Powiew iście afrykańskiego powietrza, tabuny unoszącego się piasku,  promienie palącego słońca, pokaz światła i dźwięku oraz najpiękniejsze ciężarówki czyli X Master Truck w Nowej Wsi pod Opolem

 

To był bez wątpienia niezapomniany weekend dla fanów pojazdów użytkowych. Wspaniałe ciężarówki, urokliwe kobiety i piękna pogoda to nieodłączne elementy tegorocznej edycji Master Truck.  W dzień gorące i spokojne promienie palącego słońca i lekki podmuch wiatru, nocą ustępowały miejsca migoczącym kolorowym światłom, hucznej muzyce i dźwiękom klaksonów. Ten jubileuszowy zjazd najpiękniejszych samochodów ciężarowych był wyjątkowy również za sprawą atrakcji jakie przygotowała firma EUROPART.

Master Truck jak co roku przyciągnął rzesze pasjonatów samochodów ciężarowych. Trudno się dziwić, skoro na tę okoliczność zjechały najpiękniejsze tunningowe samochody ciężarowe z całej Europy. Po raz pierwszy przyjechali kierowcy z Chorwacji czy Słowenii. Niektóre z modeli to laureaci wielu konkursów, budzące podziw nawet w oczach najbardziej zagorzałych znawców tematu. Organizatorzy wręczali liczne tytuły i nagrody, które jeszcze bardziej podsycały ducha rywalizacji. Każdego roku kierowcy starali się coraz  bardziej unowocześniać i dopracowywać każdy, nawet najmniejszy szczegół, co w szczególny sposób dało się zauważyć podczas tegorocznego zlotu.

Duże emocje wśród widowni budził pojazd stworzony w oparciu o motywy pirackie. „Czarna Perła” przywoływała popularny film „Piraci z Karaibów.” Jej twórcy zwrócili uwagę na każdy szczegół w środku i na zewnątrz pojazdu: skrzynia skarbów, pirackie stroje i korsackie wyposażenie. Ogromnym zainteresowaniem i uznaniem cieszył się, zaprezentowany po raz pierwszy, pojazd z wizerunkiem Madonny.
Cały klimat tego wyjątkowego spotkania otwierał się jednak w blasku sobotniej nocy, kiedy to cały teren wypełniały piękne, kolorowe migoczące świateła, a w tle słychać było dźwięk klaksonów.

Firma EUROPART przygotowała na tę okoliczność masę różnorodnych atrakcji. Gościem specjalnym stanowiska Europart była Iwona Blecharczyk czyli słynna Trucking Girl. Jako twarz projektu Truckers Life Iwona Blecharczyk jest doskonałym przykładem jak skutecznie można łączyć ciężka i wymagającą pracę kierowcy zawodowego z doskonałą formą fizyczna. Firma EUROPART gościła także Rafała Zazaniuka – autora bloga Polski Kierowca Ciężarówki za Granicą. EUROPART wspólnie z twórcami projektu zorganizowali pokazy urządzeń do ćwiczeń i sposobu ich wykorzystania. Niektórzy klienci, którzy odwiedzili stanowisko firmy EUROPART i dopisało im szczęście,  mogli również liczyć na profesjonalnie wykonany masaż leczniczy.

Stanowisko firmy EUROPART odwiedziła także polska reprezentacja kierowców na Mistrzostwa Świata Kierowców Zawodowych, które pierwszy raz w historii odbędą się w Polsce. Już dziś zapraszamy do Krakowa w dniach 25-28 września. Firma EUROPART jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Firma EUROPART specjalnie na Master Truck zaprosiła wielu swoich klientów z różnych oddziałów Polski. Zaproszeni goście zapoznali się z nowościami w asortymencie części zamiennych Europart. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także ekspozycja profesjonalnych urządzeń warsztatowych, które na co dzień są dostępne w sieci sprzedaży EUROPART. Nad dobrym samopoczuciem zaproszonych klientów przez cały weekend czuwały piękne i niezastąpione hostessy EUROPART, które na pożegnanie wręczały pamiątkowe gadżety.


 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika, Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.