Select Page


Grupa Raben: Wiarygodny partner, rzetelny operator logistyczny


Nagroda_1
 

Od rzetelności, odpowiedzialności oraz stabilności, również finansowej, operatora logistycznego zależy dobro obsługiwanych produktów. Na podstawie badań satysfakcji Klientów Grupy Raben można stwierdzić, iż odbiorcy usług logistycznych oczekują od ich dostawców m.in. wysokiej jakości usług oraz innowacji. Dobre wyniki finansowe pozwalają firmom z sektora TSL odpowiadać na potrzeby rynku, poprzez inwestowanie w nowoczesne systemy, które zwiększają bezpieczeństwo towarów, wpływając pozytywnie na postrzeganie marki producenta.

 

Coroczne zestawienie firm z sektora TSL, przygotowywane przez Dziennik Gazetę Prawą, pozwala sprawdzić, które przedsiębiorstwa rozwijają się i są wiarygodnym partnerem w biznesie.

 

W tegorocznym zestawieniu, jak i w latach ubiegłych, pierwsze miejsce, w kategorii przychód ze sprzedaży podstawowej, zajęła Grupa Raben, uzyskując niemal dwukrotnie lepszy wyniki finansowy niż firma plasującą się na drugiej pozycji.

 

„Misją Grupy Raben jest budowanie przewagi konkurencyjnej naszych Klientów poprzez efektywność kosztową, wysoką jakość i przyjazną obsługę. Tegoroczne pierwsze miejsce w rankingu TSL, wydawanym przez Dziennik Gazetę Prawną, potwierdza słuszność obranej strategii oraz zdolność do realizowania wyznaczonej misji. Stabilność finansowa Grupy Raben, nasz rozwój oraz inwestowanie w innowacyjne rozwiązania przekładają się bezpośrednio na wzmacnianie przewagi rynkowej naszych Klientów. Pozycja w rankingu jest dowodem na zaufanie, którym darzą nas odbiorcy” – komentuje Janusz Anioł, Dyrektor Generalny spółki Raben Polska.

 

Źródło

 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.