Select Page


Nagroda Innowacyjności w Transporcie dla Shell FuelSave Partner


Ewelina_Pietrasik
 

Celem konkursu jest przede wszystkim promocja innowacyjności w działalności transportowej, logistycznej i infrastrukturalnej. Nagrody są przyznawane w wielu kategoriach. Jedną z nich jest kategoria: „Systemy wspomagające zarządzanie: systemy telematyczne”, w której ocenianych jest pięć kryteriów: innowacyjność, skuteczność, możliwość integracji, trwałość, a także możliwość zastosowania rozwiązania przez firmy funkcjonujące w Polsce. W tym roku bezkonkurencyjny okazał się Shell FuelSave Partner, któremu jury, składające się z przedstawicieli nauki, biznesu i sektora publicznego, przyznało najwyższe noty.

Nagrody dla laureatów konkursu „Nagroda Innowacyjności w Transporcie” zostały wręczone podczas gali Forum Innowacji Transportowych, która odbyła się 2 grudnia 2014 r. Konkurs został zorganizowany przez Fundację Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI). CATI zajmuje się prowadzeniem działalności doradczej, badawczej i edukacyjnej w obszarze logistyki i infrastruktury.

„Nagroda Innowacyjności w Transporcie to dla nas ogromne wyróżnienie, przede wszystkim ze względu na to, że zostaliśmy wybrani przez kluczowych uczestników rynku flotowego, czyli przez osoby, które znają biznes transportowy od podszewki” – powiedziała Magdalena Żagiel, Shell FuelSave Partner Product Manager CEE – „Otrzymana nagroda to dla nas także potwierdzenie słuszności strategii rozwoju, którą obraliśmy dla Shell FuelSave Partner i którą na pewno będziemy kontynuować” – dodała.

Shell FuelSave Partner został zaprojektowany po to, by pomagać menedżerom w zarządzaniu flotą pojazdów ciężarowych poruszających się po całej Europie. Nie tylko od strony operacyjnej, ale również formalno-prawnej i kosztowej. Połączenie wszystkich kluczowych informacji i zdarzeń w oferowanym przez Shell systemie pozwala oszczędzać nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze.

 

Shell Polska

Shell działa w Polsce od 1992 roku. Działalność obejmuje biznes Retail – sieć stacji i sklepów Shell, łącznie blisko 430 obiektów w całym kraju, oferujących pełną gamę usług od sprzedaży paliwa przez myjnie po punkty gastronomiczne, karty paliwowe euroShell, oleje i smary, hurtowe dostawy paliw dla dystrybutorów, transportu i przemysłu, a także program lojalnościowy – Shell ClubSmart.  Z początkiem 2013 roku biznes Shell Aviation wkroczył na rozwijający się w Polsce rynek lotniczy. W Zabierzowie, koło Krakowa, od 2006 roku działa Shell Business Operations, które jest jednym z największych centrów usług dla biznesu działających w Polsce i  zarazem jednostką, która wyróżnia się pod względem zaawansowania obsługiwanych zadań i kompetencji pracowników.


 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.