Select Page


Najbardziej wymagający test Volvo


volvoT2015_0631
 

 

Dzięki produkcjom, takim jak „The Epic Split” i „The Hamster Stunt”, cykl filmowy Volvo Trucks „Live Test” zyskał ogólnoświatowy rozgłos. 3 grudnia br. opublikowany zostanie najnowszy film z tego cyklu, przedstawiający Volvo FMX poddawane jednemu z najtrudniejszych testów, jaki dotychczas przeprowadzono.

Nowy film Volvo Trucks z cyklu „Live Test” (‘Test na żywo’) wystawia budowlane Volvo FMX na najcięższą próbę. Volvo Trucks przyznaje, że to najbardziej niebezpieczna próba w całej historii filmów z cyklu „Live Test”.

– W ostatnim roku wprowadziliśmy w Volvo FMX szereg nowych funkcji, dzięki którym pojazd ten stał się jeszcze bardziej bezkonkurencyjny pod względem wytrzymałości i własności trakcyjnych. Aby unaocznić wszystkim, ile rzeczywiście pojazd ten może wytrzymać, poddaliśmy go najbardziej wymagającemu testowi, jaki tylko mogliśmy sobie wyobrazić – mówi Ingela Nordenhav, dyrektor ds. globalnego marketingu i komunikacji w Volvo Trucks.

Nowy test będzie można oglądać na kanale Volvo Trucks na portalu YouTube począwszy od 3 grudnia.

Cykl „Live Test” cieszy się ogromną popularnością na całym świecie m.in. dzięki wcześniejszym filmom, takim jak „The Epic Split” i „The Hamster Stunt”.  Wszystkie te filmy przedstawiają testy samochodów ciężarowych Volvo, przeprowadzane w wyjątkowo spektakularny sposób.

Cykl „Live Test”

– „Look who’s driving” jest siódmym filmem wyprodukowanym przez Volvo Trucks w cyklu „Live Test”, zapoczątkowanym w 2012 r. przez „The Ballerina Stunt”. Kolejnymi produkcjami w tej serii były m.in. głośne produkcje „The Hook”, „The Hamster Stunt” i „The Epic Split”.

– Ideą „Live Test” jest prezentowanie cech samochodów ciężarowych Volvo poprzez poddawanie je spektakularnym próbom.
– Filmy z cyklu „Live Test” odnotowały ponad 100 milionów wyświetleń na portalu YouTube i zostały polecone w Internecie 8 milionów razy.

Obejrzyj zwiastun nowego filmu z cyklu „Live Test”: https://www.youtube.com/watch?v=WL92Ob2Wh7s

Obejrzyj wcześniejsze testy na żywo: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKFJ3tQvdojTHq0Zw0PUYtDTjGqi93bPe


 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.