Select Page


Nowe strony internetowe DAF Polska – www.daftrucks.pl


DAF www
 

Firma DAF opublikowała strony internetowe w nowym designie – www.daftrucks.pl. Zmiany są częścią ogólnoeuropejskiego projektu technologicznych modyfikacji stron pod kątem nowych funkcjonalności.

Przy projektowaniu nowej strony szczególny nacisk został położony na mobilność. Technologia responsive web design sprawia, że strona automatycznie dopasowuje się do rozmiarów urządzenia, którego używają odwiedzający. Nowa strona internetowa charakteryzuje się bardzo przejrzystym układem strony głównej, wręcz minimalistycznym, ale zgodnym z najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym. Menu zostało uproszczone i podzielone na sekcje związane z głównymi obszarami działalności firmy DAF. Proste czcionki, duże zdjęcia, boksowy rozkład elementów na stronach kategorii głównych służą łatwiejszej nawigacji i przejrzystej prezentacji zamieszczonych informacji.

Rozbudowana została ważna dla użytkowników, klientów firmy DAF, informacja o poszczególnych dealerach. Dodane zostały nowe elementy jak np. praca, historia marki DAF przedstawiona na fotografiach, elementy ułatwiające udostępnianie treści w mediach społecznościowych.

Nowe strony wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, gdzie w łatwy sposób znaleźć można wymagane informacje dotyczące nie tylko pojazdów DAF, ale również oferowanych usług, które wspierają sprzedaż ciężarówek, jak np. PACCAR Financial, PACCAR Parts i kontrakty serwisowe DAF MultiSupport.

Źródło

 


 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.