Select Page


Nowy serwis Scanii w Grajewie


Serwis_Scania_w_Grajewie
 

Serwis w Grajewie jest 38. lokalizacją na mapie sieci serwisowej Scania w Polsce. To już drugi serwis firmy na Podlasiu, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie transeuropejskiego korytarza transportowego.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie serwisu w Grajewie ponieważ zależy nam na wygodzie naszych klientów. Chcemy być bliżej nich świadcząc kompleksową, skuteczną i zawsze dostępną obsługę serwisowo-naprawczą na najwyższym poziomie. Warto podkreślić, że nasz nowy punkt serwisowy posiada dogodną lokalizację, tuż przy trasie Via Baltica łączącej takie ważne ośrodki jak Łomża, Ełk, Augustów i Suwałki oraz kraje bałtyckie z Europą Zachodnią – komentuje Jacek Dmuchowski, Dyrektor Oddziału Białystok, Scania Polska S.A.

Serwis Scania w Grajewie rozpoczyna działalność 1 kwietnia br. W obiekcie wykonywany jest pełen zakres usług w obszarze napraw i przeglądów samochodów ciężarowych i naczep oraz laserowej regulacji zbieżności. Serwis posiada również szeroki asortyment części zamiennych, a także oferuje umowy obsługowonaprawcze. W nowej lokalizacji zatrudniono 5 wykwalifikowanych mechaników, którzy będą obsługiwać 3 stanowiska warsztatowe.
 


 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika, co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.