Select Page


Renault: Mistrzostwa Truck Racing w Moście pod znakiem Renault Trucks


 

Most  ma wyjątkowe znaczenie dla Renault Trucks, bo właśnie tam narodziła się drużyna MKR Technology. Tegoroczne wyścigi na słynnym czeskim torze tradycyjnie opanowały czerwono-czarne barwy. Francuski producent zaprosił na Mistrzostwa Truck Racing ponad 900 klientów, wystawił dziesiątki pojazdów oraz przygotował szereg atrakcji. Kierowcy MKR Technology trzykrotnie stanęli na podium i tym samym utrzymali pozycję leadera w klasyfikacji grupowej.
Podczas ósmego w tym sezonie spotkania, drużyna wspierana przez Renault Trucks ścigała się na rodzimym torze w Moście. Markus Ostreich dwukrotnie stanął na podium, w pierwszym i ostatnim z czterech wyścigów, natomiast w trzecim wyścigu jego miejsce zajął kolega z drużyny Marcus Bösiger. Ten pierwszy, dzięki zdobytym punktom odebrał trzecią pozycję w rankingu kierowców Adamowi Lacko, także jeżdzącemu w barwach MKR Technology. W klasyfikacji drużynowej,  ekipa Renault Trucks niezmiennie utrzymuje się na prowadzeniu z 750 pkt na koncie.
Zmagania kierowców można śledzić na żywo przez cały sezon na stronie specjalnej stronie Renault Trucks www.renault-trucks.com/truckracing. Następne mistrzostwa już w ten weekend na belgijskim torze Zolder. Zapraszamy do oglądania!

Kalendarz wyścigów 2012

Data

Miasto

Kraj

22/23 Września Zolder Belgia
06/07 Października Jarama Hiszpania
13/14 Października Le Mans Francja

 Więcej informacji…


 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika, Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.