Select Page


Rodzinne grillowanie z Opoltrans


IMG_0297[3]
 

W ostatni weekend oddział Opoltrans w Rusocinie gościł ponad pół tysiąca klientów wraz z rodzinami. Była to okazja do wspólnej zabawy i podziękowania za dotychczasową współpracę.

 

Rodzinny charakter pikniku sprawił, że każdy znalazł coś dla siebie. Impreza trwała od rana do późnych godzin nocnych, a wszystko to zarejestrowała kamera programu „Na Osi”.

Piknik był również okazją, by pokazać ogromne możliwości nowego oddziału Opoltrans w Rusocinie. Tamtejsi klienci mieli okazję już korzystać z możliwości dużego magazynu i serwisu ogumienia. I jak mówili takiej dostępności towaru, profesjonalnej i szybkiej obsługi nigdzie nie widzieli.

Jak każe tradycja Opoltrans podczas pikniku szczególnie zadbał o najmłodszych gości, by w tym czasie rodzice mieli szansę odpocząć.

Wśród atrakcji dla najmłodszych szczególnym powodzeniem cieszyły się specjalnie dla nich przygotowane konkursy, oczywiście z podziałem na odpowiednie grupy wiekowe.

Dzieci wraz z rodzicami korzystały z licznych atrakcji sportowych co zapewniało kilka boisk, do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, do dyspozycji była również trampolina, oraz piłkarzyki w wersji MEGA.

 

6ANI

 

Na torze cartingowym nie tylko dzieci realizowały swoje marzenia, ale i dorośli. Dla dzieci zaś była to świetna okazja,
by zasiąść w prawdziwym wozie strażackim, wsiąść do kolekcjonerskich amerykańskich modeli samochodów, a także przejechać się kultowym motorem z 1997 roku.

 

 

Dla tych, którzy potrzebowali odpoczynku czekały mniej wymagające atrakcje, jak: Xbox, wata cukrowa, malowanie twarzy, balonowa wojna, bańki giganty, oraz konkurs dla młodych artystów „Ciężarówka oczami dziecka”.

 

1ANI[7]

 

 

Prawdziwymi ciężarówkami mogli pochwalić się dorośli. Właściciele ciężarówek rywalizowali o miano najpiękniejszej ciężarówki „Rodzinnego grillowania z Opoltrans”.

W głosowaniu uczestniczyli wszyscy klienci wpisując na przygotowanych kuponach numer rejestracyjny wybranej przez siebie najpiękniejszej ciężarówki.

Tę rywalizację i nagrodę 1000 zł wygrała ciężarówka SCANIA należąca do firmy Usługi transportowo-handlowe Irena Obrzut.
Jak przyznali właściciele zwycięskiej firmy całe oświetlenie na ich wozy zostało zakupione w Opoltrans.

Wśród towarzyszących imprezie licznych szkoleń sporym zainteresowaniem cieszyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Być może dlatego, że było przygotowane kompleksowo i każdy mógł zobaczyć i spróbować ugasić specjalnie przygotowany na tę okazję samochód, spróbować rozbić szybę, by bezpiecznie dostać się do środka i udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym. Pokazano również akcję ratowniczą przeprowadzoną przez jednostkę straży pożarnej.

Na razie miejsce kolejnego pikniku pozostaje tajemnicą, jedno jest pewne Opoltrans pamięta o wszystkich klientach.

Sponsorami “Rodzinnego grillowania z Opoltrans byli:

BANERY piknik 2015

 

Źródło

 


 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.