Select Page


Sukces aplikacji TransParking


TransParking_screen5
 

W zaledwie miesiąc po swojej premierze społecznościowa aplikacja do szukania parkingów na trasach zdobywa coraz więcej nowych użytkowników. Pobrało ją już blisko 4 000 osób. To imponujący wynik, biorąc pod uwagę, że aplikacja jest przeznaczona dla konkretnej grupy zawodowej – kierowców ciężarówek.

Proste rozwiązanie palącego problemu kierowców

Znalezienie parkingu na trasie, zwłaszcza bardzo popularnej, bywa sporym problemem dla kierowców ciężarówek. TransParking pomaga im szybko znaleźć najbliższy parking, lub wyszukać wszystkie wzdłuż zaplanowanej trasy.

Siłą aplikacji TransParking społeczność. Jej członkowie na bieżąco informują się nawzajem, czy na danym parkingu są teraz wolne miejsca, czy lepiej go ominąć. To bardzo ułatwia kierowcom planowanie postojów.

Największą zaletą aplikacji wskazywaną przez kierowców jest możliwość wyszukiwania parkingów bez łączenia się z internetem. Koszty transferu danych za granicą wciąż są bowiem stosunkowo wysokie. Każdy parking w aplikacji ma opis dostępnych udogodnień, tj. prysznice, restauracje, myjnia, Wi-Fi, zabezpieczenia. Aplikacja pozwala też na tworzenie list ulubionych parkingów, co docenią z pewnością kierowcy jeżdżący na stałych trasach.

Jak pobrać i korzystać

Aplikacja TransParking jest dostępna w Google Play za darmo: pobierz aplikację. Więcej onformacji na temat jej dzialania znajdziecie też na stronie http://transparking.eu/  


 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 3 lata temu.