Select Page


Targi IAA zakończone!


k
 

W dniach 25.09. – 02.10.2014 w Hanowerze odbyły się Międzynarodowe Targi Pojazdów Użytkowych IAA 2014. To największa tego typu impreza na świecie. Blisko 10.000 wystawców z 45 krajów zaprezentowało supernowoczesne ciężarówki, autobusy i pojazdy do zadań specjalnych.

 f

 

g

 

j

 

Podczas targów swoją premierę miały długo oczekiwane udoskonalone konstrukcje dwóch zabudów – dwustronnej z burtą hydrauliczną do transportu budowlanego na podwoziu 10×6 oraz trójstronnej do transportu komunalnego. Zgodnie z oczekiwaniami, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem.

Już pierwszego dnia targów nawiązano nowe oferty współpracy wśród klientów z Zachodniej Europy, Azji oraz Ameryki Południowej. Na szczegółowe pytania interesantów dotyczące informacji technicznych, zastosowania pojazdów oraz wprowadzenia niestandardowych projektów odpowiadali przedstawiciele handlowi oraz zespół konstruktorów.

Firma nieustannie wzbogaca gamę produktów, tak aby spełniały restrykcyjne wymagania rynku w zakresie jakości, trwałości i produktywności, a jednocześnie były ściśle dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

KH-KIPPER dziękuje za wizytę na stoisku, zainteresowanie firmą i jej wyrobami oraz inspirującą wymianę doświadczeń, która pozwoli w przyszłości udoskonalić asortyment.

Źródło

 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.