Select Page


TT-Thermo King otwiera nową stację serwisową


nowy serwis
 

Z początkiem listopada 2014 r. stacja serwisowa TT-Thermo King w Białymstoku zmieniła swoją lokalizację. Nowy obiekt mieści się w Jeżewie Starym, bezpośrednio przy trasie S8 Białystok-Warszawa.

Jest to kolejna nowoczesna stacja serwisowa należąca do TT-Thermo King. Zajmuje działkę o powierzchni 10 tys. metrów kwadratowych. Znajduje się na niej hala serwisowa z sześcioma pełnowymiarowymi stanowiskami naprawczymi, wyposażona w specjalistyczny sprzęt i bogato zaopatrzony magazyn z oryginalnymi częściami Thermo King. W części biurowej zaprojektowano przestronną recepcję oraz biuro handlowe. Dodatkowo do dyspozycji klientów oddano komfortowy pokój wypoczynkowy z udogodnieniami (własnym węzłem sanitarnym, kuchnią i TV) oraz przestronny parking, umożliwiający swobodne manewrowanie samochodami ciężarowymi.

Zmiana lokalizacji przyniesie wiele korzyści. Przede wszystkim klienci otrzymają najwyższy poziom obsługi i komfortowe warunki, a większa liczba stanowisk serwisowych zminimalizuje czas oczekiwania na naprawę. Przewiduje się, że w porównaniu do poprzedniej siedziby, potencjał usług serwisu Białystok wzrośnie trzykrotnie. Dogodne położenie stacji, bezpośrednio przy trasie S8, sprawi, że każdy klient łatwo do niej dojedzie.
„Naszym priorytetem od wielu już lat jest systematyczny rozwój sieci serwisowej oraz poprawa standardów obsługi klienta. Otwarcie nowego obiektu w Jeżewie jest kolejnym etapem naszych działań” – mówi prezes TT-Thermo King Wojciech Żołądek – „Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja jeszcze bardziej zwiększy zadowolenie klientów z naszych usług, a dogodne położenie przyczyni się do powiększenia ich grona.”

Stacja w Jeżewie Starym oferuje pełny zakres usług serwisowych. Wykonywane są inspekcje, przeglądy, naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i powypadkowe agregatów chłodniczych Thermo King a także agregatów innych marek. Prowadzona jest także kompleksowa obsługa urządzeń klimatyzacji i ogrzewania postojowego Webasto oraz Eberspaecher. Dodatkowo w stacji można wykonać badania poprawności wskazań czujników temperatury wszystkich rodzajów rejestratorów oraz nadwozi, wg. ATP.

Wysoką jakość usług serwisowych zapewnia wykwalifikowany zespół, posiadający wieloletnie doświadczenie i umiejętności potwierdzone licznymi certyfikatami Thermo King. Stacja jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-21.00, zaś w soboty od 8.00 do 16.00.

Źródło

 

Katagoria: Aktualności eprzewoźnika
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.