Select Page


Kässbohrer na targach Stacja Paliw


KaesbohrerSTB-39-news
 

Podczas tegorocznych targów „Stacja Paliw” firma Timex S.A., jako Generalny Importer Kässbohrer na Polskę,  zaprezentowała produkty tej marki już po raz czwarty.

Zaprezentowano m.in. czterokomorową cysternę do przewozu paliw płynnych Kässbohrer STB39. To w pełni aluminiowa  cysterna, z opcją dolnego i górnego załadunku oraz dwustronnego rozładunku. Naczepa-cysterna do przewozu paliw płynnych Kässbohrer K.STB 39 została zaprojektowana jako wielokomorowy zbiornik cylindryczny o średnicy 2.350 mm. W zależności od wymagań  użytkowników , cysterna K.STB 39 może występować w konfiguracji od 3 do 7 komorowej oraz zostać wyposażona w szeroki zakres układów pomiarowych oraz opcji rozładunku. Dzięki niskiej masie własnej cysterna charakteryzuje się wysoką ładownością użytkową. Przeznaczona jest do przewożenia paliw płynnych oraz innych produktów ADR  zgodnych z kodem LGBF. Docelowo naczepa została wyposażona w system pomiarowy Sening GMVT805.

Warto podkreślić, że firma TIMEX S.A. posiada  uprawnienia do modernizacji i napraw  cystern kl. 3  ADR. W Stacji Serwisowej TIMEX w podwarszawskim Nowym Koniku kompleksowo wykonywane są prace związane z montażem układów pomiarowych i wydawczych,     legalizacją urządzeń pomiarowych zgodnie wytycznymi Głównego Urzędu Miar, badaniami okresowymi i pośrednimi, naprawami powypadkowymi, spawaniem stali, aluminium, stali nierdzewnej, naprawami osprzętu itp.

Udział w targach miał na celu  pozyskiwanie nowych klientów jak również  podtrzymanie relacji z obecnymi partnerami, kontrahentami oraz konkurencją. To znakomity sposób na budowanie wizerunku firmy.

Targi dają możliwość oceny rynku oraz uzupełnienia wiedzy o preferencjach nabywców. Udział w imprezie ma dla firmy również znaczenie prestiżowe. Bezpośrednim efektem targów jest podpisanie kolejnych kontraktów na dostawy naczep paliwowych do Polski.

Firma TIMEX S.A. w czasie przyszłorocznych, XXIV Międzynarodowych Targów „Stacja Paliw”, po raz kolejny planuje wyeksponować ofertę marki Kässbohrer.


 

Katagoria: targi
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.