Select Page


Seifert w Monachium: spotkanie z ministrem transportu


Firma_Seifert_-_spotkanie_z_ministrem_transportu_na_targ
 

Grupa Seifert brała udział w największych w Europie targach logistycznych, odbywających się w dniach 5-8 maja br. w Monachium. Z przedstawicielami firmy rozmawiał Alexander Dobrindt, niemiecki minister transportu i infrastruktury cyfrowej, który dokonał uroczystego otwarcia wydarzenia.

 

Minister odwiedził stanowisko firmy Seifert w towarzystwie Franka Horcha – odpowiedzialnego za sektor gospodarki miasta Hamburg i Thomasa Webela – ministra transportu Saksonii-Anhalt. Była to doskonała okazja do przedstawienia mu działalności Grupy, liczącej w Europie aż 33 oddziały, a także zaprezentowania jednej z kluczowych lokalizacji (Lützen Zorbau), w której został uruchomiony jeden z najnowocześniejszych na tym kontynencie system do oczyszczania silosów. Uczestnicy znaleźli też czas na poruszenie aktualnych problemów oraz zmian i przepisów dotyczących sektora logistyki i transportu.

– Targi w Monachium uznawane są za jedno z najważniejszych wydarzeń logistycznych. Spotykają się z zainteresowaniem nie tylko wystawców i odwiedzających, ale również przedstawicieli ministerstw – komentuje Jan Brachmann, prezes zarządu Seifert Polska. – Cieszy nas to, że mogliśmy przedstawić Alexandrowi Dobrindowi naszą Grupę. Minister po krótkiej prezentacji podkreślał, że chociaż pochodzimy z Niemiec, to obszar naszej działalności osiągnął już prawdziwie europejski wymiar – dodaje.

Wśród 2050 wystawców z 62 krajów, Grupa Seifert wystawiała się po raz ósmy. Targi w Monachium to doskonała okazja do zaprezentowania swojej działalności, jak również wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

– Stawiamy na rozwój, inwestujemy w nowe centra logistyczne i systematycznie zwiększamy obszar naszego zasięgu. Nie mogło nas zatem zabraknąć na tak ważnym, dla branży logistycznej, wydarzeniu. Prezentacja w znakomitym gronie wystawców i przed ministrem Dobrindtem utwierdziła nas w przekonaniu, że podążamy we właściwym kierunku – dodaje Szymon Szczepanik, asystent zarządu Seifert Polska.

 

Źródło

 

Katagoria: targi
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.