Select Page


Wyróżnienie Targów TRANSEXPO za FAP PLUS z nowym wyświetlaczem MVP


mvp1
 

Podczas tegorocznych targów Transexpo w Kielcach, które miały miejsce w dniach 8-10 października firma Drabpol otrzymała wyróżnienie za miejsce pracy kierowcy FAP + z nowym wyświetlaczem MultiViu Professional 12 ( MVP) Continental VDO.

 

IMG_3134

 

Produkty te zostały nagrodzone w kategorii „Wyposażenie autobusów”

Miejsce pracy kierowcy FAP + można indywidualnie dopasować do wzrostu kierowcy w zakresie 160 – 200cm, dostosować może również poziom nachylenia kierownicy wraz z tablicą wskaźników. Prowadzący autobus ma wówczas komplet informacji w zasięgu swojej ręki i wzroku, dzięki czemu może skupić się na prowadzeniu pojazdu, co przekłada się na bezpieczeństwo pasażerów.

Wyświetlacz MultiViu Professional 12 ( MVP) to najnowsze rozwiązanie w zakresie większych, bardziej kolorowych i posiadających wyższą rozdzielczość wyświetlaczy TFT.

Oferuje on 12,3 calową strefę prezentowania danych. Jego styl, rozmiar i kolor można dopasować według indywidualnych preferencji. Intuicyjne oprogramowanie sprawia, że zarządzanie poszczególnymi wariantami systemu jest bardzo łatwe.

Pierwszym i na razie jedynym producentem autobusów, który w swoich autobusach URBINO (Urbino 18 i Urbino 12) wdrożył miejsce pracy kierowcy FAP + z nowym wyświetlaczem MVP jest polska firma Solaris Bus & Coach.

Źródło

 

Katagoria: targi
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.