Select Page


Czarna Perła – perełka wśród Mercedesów na Master Truck 2015


Czarna Perła
 

Tytuł Najpiękniejszego Mercedesa podczas tegorocznej edycji Master Truck zdobył Actros Czarna Perła. Samochód należy do Grupy Producentów Warzyw i Owoców T. Mularski. A nagrodę w tej kategorii wręczył przedstawiciel GRUPY WRÓBEL – dealera marki Mercedes-Benz.

Wszystko zaczęło się, kiedy firma Mularski postanowiła powiększyć swoją flotę. Wybór marki był oczywisty, ale samochód musiał mieć w sobie jeszcze „to coś”.

I tak pewnego razu przejeżdżając obok salonu, zobaczyli piękny, czarny ciągnik siodłowy. Kupili od razu. Do Actrosa dopasowali czarną chłodnię i powstał zestaw idealny.

 

Nagroda

 

Na bazie mówiliśmy o nim perełka, nasza czarna perełka – śmieje się Marcin Mularski – właściciel firmy. A Czarna Perła to przecież okręt piracki z XVII wieku, występujący w serii filmów Piraci z Karaibów – dodaje. I tak powstała koncepcja.
Malowanie Perły trwało ponad 2 miesiące. Zestaw szybko stał się rozpoznawalny na drogach i zyskał sympatię innych kierowców. Potem już poszło: aranżacja wnętrza, obszycia ze skóry, podświetlana kabina, ogródek piratów i skrzynie ze skarbami. Robi wrażenie i zawsze przyciąga tłumy.

Na co dzień Czarna Perła to piękny i oszczędny Mercedes Actros, a w wolnym czasie swoiste dzieło sztuki i jeżdżąca dyskoteka z mocnym sprzętem grającym, laserami, dymem i stroboskopami.

 

 

_DSC0458

Perła rok rocznie zbiera laury, nie dziwi więc fakt, że została uznana za najładniejszego Mercedesa podczas zlotu. W nagrodę właściciele otrzymali voucher o wartości 3 tys. zł, ufundowany przez GRUPĘ WRÓBEL – dealera i przedstawiciela marki Mercedes-Benz na tegorocznym Master Trucku.

 

Źródło

 

Katagoria: nagrody
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.