Select Page


Dachser z wyróżnieniem – Jakość Roku


JAKOSC_2014
 

Polska organizacja Dachser Sp. z o.o., działająca w ramach globalnej struktury Dachser, otrzymała wyróżnienie Jakość Roku 2014 w kategorii Usługi, przyznawane za postawy gwarantujące i prowadzące do najwyższej jakości w biznesie. Jakość Roku 2014 jest już 9 edycją największego konkursu promującego jakość w Polsce.

 

Firma Dachser znana jest z ciągłego dążenia do podnoszenia standardów w zarządzaniu jakością w biznesie. Jako działający globalnie operator logistyczny, stosujemy szereg procedur oraz najnowsze systemy informatyczne i organizacyjne, aby w sposób maksymalnie sprawny i bezpieczny obsługiwać naszych klientów – mówi Grzegorz Lichocik, prezes Dachser w Polsce. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w działalność projakościową zostało docenione przez kapitułę konkursu Jakość Roku. Otrzymane wyróżnienie Jakość Roku 2014 jest dla nas zewnętrznym wyrazem uznania naszej pracy na rzecz wysokich standardów. Ich utrzymanie jest procesem ciągłym, dlatego przed nami nadal wiele wyzwań i zadań związanych z podnoszeniem efektywności i jakości naszych procesów logistycznych – dodaje Grzegorz Lichocik.

Firma Dachser stale podnosi standardy w zarządzaniu jakością, rozwijając własny system jakościowy, obowiązujący we wszystkich swoich oddziałach. Na bieżąco w całym koncernie mierzone są wskaźniki dotyczące terminowości dostaw i bezpieczeństwa przesyłek, a raz w roku Dachser organizuje wewnętrzny jakościowy ranking oddziałów. W 2014 roku aż 6 polskich oddziałów Dachser uplasowało się w pierwszej dziesiątce międzynarodowego zestawienia – mówi Grzegorz Lichocik. Co istotne, pierwsza, trzecia i czwarta pozycja należały do oddziałów z Polski. W transporcie międzynarodowym aż 98,25% wszystkich dostaw zrealizowaliśmy na czas – podkreśla.

Jakość Roku 2014

Konkurs Jakość Roku organizowany jest przez Fundację Qualitas funkcjonującą w ramach Europejskiego Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych. Konkurs wspiera i promuje jakość oraz wysokie standardy w działalności biznesowej. W konkurs zaangażowane jest Polskie centrum Badań i Certyfikacji. Patronat honorowy nad konkursem objęła European Organization of Quality z siedzibą w Brukseli.

 

Źródło

 

Katagoria: nagrody
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.