Select Page


Dealer Roku DAF 2015


laureaci konkursu Dealer Roku DAF 2015
 

28 kwietnia 2015 roku w hotelu IBB Grand Hotel Lublinianka w Lublinie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród najlepszemu dealerowi DAF 2015. Dealerem Roku 2015 została Firma Wanicki oddział Świdnik.

2. miejsce w klasyfikacji zajął również serwis Firmy Wanicki w Mogilanach k. Krakowa, a na 3. miejscu, po raz drugi w historii konkursu, uplasował się serwis autoryzowanego dealer DAF ESA Trucks Polska filia Iłowa.

Firma Wanicki, do której należą dwa pierwsze zwycięskie serwisy, już od ponad 15 lat współpracuje z firmą DAF na terenie 4 województw – małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Jako jedyny autoryzowany dealer DAF w 100% posiada polski kapitał. ESA Trucks Polska, jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF, działa na terenie województw wielkopolskiego i lubuskiego od 2006 roku i należy do Grupy ESA, holenderskiego przedsiębiorstwa, które powstało w 1927 roku.

DAF Trucks Polska po raz czwarty zorganizowała konkurs na najlepszego dealera DAF. W konkursie udział wzięli wszyscy autoryzowani dealerzy DAF w Polsce, których praca oceniana była przez cały 2014 rok. Pod uwagę brane były aspekty działania dealera, które bezpośrednio przekładają się na satysfakcję klienta tj. dostępność części, realizację celów dotyczących kluczowych klientów, produktów oraz akcji specjalnych, sprzedaż części, poprawność wykonania usługi za pierwszym razem, szybkość reakcji na zażalenia klienta, wydajność obsługi w ramach serwisu ITS/PTS, sprzedaż kontraktów obsługowo – naprawczych DAF Multisupport, realizację planów sprzedaży nowych i używanych pojazdów, jakościowe szkolenia z ekonomicznej jazdy oraz usługi finansowe Paccar Financial.

 

Zdobycie tytułu Dealera Roku 2015 oznacza, że usługi serwisowe i sprzedażowe, jakie świadczy nagrodzony serwis, są oferowane na najwyższym i profesjonalnym poziomie. Dealer ma możliwość wykorzystywania w ciągu całego roku prestiżowy tytułu DAF Dealer Roku 2015 wraz z logo programu.

 

Wanicki

ESA Trucks

 

 

Źródło

 

Katagoria: nagrody
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.