Select Page


Finał konkursu Scania Top Team 2015


Finalisci_konkursu_Scania_Top_Team_2015
 

17 stycznia w serwisie Scania w Nadarzynie został rozegrany dziewiąty krajowy finał konkursu Scania Top Team. Konkurs jest organizowany z myślą o pracownikach serwisów – zarówno mechanikach jak i pracownikach Biura Obsługi Klientów.

Podczas tegorocznej edycji konkursu swoje wysokie kwalifikacje zaprezentowało 8 000 uczestników z 62 krajów świata. Łącząc wiedzę i umiejętność pracy w zespole, gromadzą punkty by sięgnąć po nagrodę główną – 50 000 EUR.

Najwyższe miejsce na podium w tegorocznym finale zajął zespół z serwisu Scania Polska Szczecin. Miejsce drugie zespół Scania Polska Kraków zaś trzecie, zespół Scania Polska Gliwice. Zwycięzca Finału krajowego będzie reprezentował Polskę w Finale regionalnym, który odbędzie się w marcu w Bratysławie. Kolejnym etapem w walce o tytuł najlepszego zespołu serwisowego Scania Top Team będzie udział w Finale Światowym w Södertälje.

„Poprzez organizacje konkursu podnosimy kompetencje naszych pracowników, dla których udział w konkurencjach Top Team to doskonała okazja do szlifowania umiejętności i poszerzania wiedzy. Scania Top Team to również pouczająca lekcja współpracy i współzawodnictwa”, mówi Piotr Piskorek, Kierownik Scania Academy.

 

Konkurs Top Team ma długą tradycję sięgającą lat 80-tych ubiegłego wieku. W Polsce organizowany jest już od 14 lat. Scania może pochwalić się sukcesami na tym polu – w roku 2005 zespół z serwisu Scania w Nadarzynie zajął II miejsce podczas Finału Międzynarodowego w Stambule, zaś w roku 2007 zwycięzcami finału światowego zostali polscy mechanicy z serwisu Scania we Włocławku. Do tegorocznego finału zakwalifikowały się zespoły z serwisów Scania we Wrocławiu, Włocławku, Krakowie, Gliwicach oraz Szczecinie.


 

Katagoria: nagrody
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.