Select Page


Volvo Polska laureatem Top Employers Polska 2015


Nowe Volvo Fh
 

Volvo Polska z dumą ogłasza oficjalne uzyskanie certyfikacji Top Employers Institute za swoją wyjątkową politykę zatrudnienia. 

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute na całym świecie wskazuje czołowych globalnych pracodawców: tych, którzy tworzą doskonałe warunki pracy dla swoich pracowników, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Instytut ogłosił właśnie wyniki tegorocznego badania poświęconego warunkom pracy u znaczących pracodawców w Polsce. Volvo Polska należy do elitarnego grona organizacji, które zdobyły certyfikację Top Employers Polska 2015.

Sednem procesu obowiązującego w projekcie Top Employers jest to, że wszyscy uczestnicy muszą przejść proces szczegółowego badania i spełnić jego wysokie standardy. Dopiero to pozwala im uzyskać certyfikację. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest dodatkową gwarancją prawidłowego przebiegu procesu. Oznacza to, że tegoroczne badanie potwierdziło wyjątkowe warunki pracy w firmie Volvo Polska i zapewniło jej miejsce w wąskiej grupie certyfikowanych Top Employers. 

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia firmy w oparciu o następujące kryteria: 
• Strategia rozwoju talentów 
• Planowanie potrzeb kadrowych 
• Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding) 
• Szkolenia i rozwój 
• Zarządzanie wynikami 
• Rozwijanie umiejętności przywódczych 
• Rozwój kariery i planowanie sukcesji 
• Wynagrodzenia i świadczenia 
• Kultura 

Magdalena Kusik, Country Manager  w Top Employers Institute: „Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że Volvo Polska tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy.” 
Bożena Michońska – Dyrektor ds. Personalnych.

Volvo_Polska_PL2015_Award_Handover

Volvo Polska:

„Firma Volvo Polska uzyskała prestiżową certyfikację Top Employers Polska już po raz szósty. Przechodząc z sukcem szczegółowy proces certyfikacji, od kilku już lat potwierdzamy naszą stabilną pozycję wiodącego pracodawcy na polskim rynku. Coraz wyższe kryteria badania pokazują, że nie tylko utrzymujemy najwyższe, międzynarodowe standardy w zakresie polityki personalnej, ale nieustannie się rozwijamy i doskonalimy. Tytuł Top Employer to dla nas ogromny powód do dumy, ale również motywacja do dalszych ambitnych działań i tworzenia najlepszych praktyk z myślą o naszych obecnych i przyszłych pracownikach.”

źródło

 

Katagoria: nagrody
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.