Select Page


Podium dla Yanosika


20150218-Grafika1
 

Yanosik, najpopularniejszy polski projekt społecznościowy dla kierowców, znalazł się w czołowej trójce w głosowaniu Internautów na Mobile Trends Awards 2014. Prestiżowy ranking przyznaje nagrody najlepszym firmom i instytucjom z branży mobilnych technologii. Obok Yanosika największą ilość głosów zdobyły mbank i Allegro, pokonując 60 finałowych aplikacji w 17 kategoriach.

 

Nieco ponad rok temu twórcy Yanosika świętowali 1 mln pobrań, który uplasował go w wąskim gronie polskich aplikacji, którym udało się przekroczyć ten próg. Teraz ten pułap z nawiązką przekroczyła już sama liczba unikalnych użytkowników systemu – kierowców, którzy codziennie, aktywnie korzystając z aplikacji, wspierają się na drogach i pokonują każdego miesiąca ponad 250 mln km. Liczba pobrań aplikacji na wszystkich platformach wciąż rośnie i na ten moment wynosi już ponad 2,5 mln.

 

W Finale po raz trzeci

Te twarde dane przekładają się na wymierne efekty i pozytywny odzew wśród ekspertów branży mobile w Polsce. Wraz z początkiem roku 2015 Yanosik – zarówno w postaci aplikacji, jak i dedykowanych terminali, zarówno w formie klasycznego asystenta kierowcy, jak i w wersji biznesowej oraz przeznaczonej dla autostopowiczów – otrzymał 8 nominacj w 3 ogólnopolskich rankingach: Mobile Trends Awards, Mobility Trends oraz CHIP Produkt Roku 2015. Wyróżniane są w nich najlepiej rokujące i najbardziej cenione przez posiadaczy smartfonów rozwiązania mobilne oraz najlepsze rozwiązania w branży nowych technologii. Pierwsze z wydarzeń zostało zwieńczone uroczystą galą 12 stycznia 2015 w trakcie Mobile Trends Conference w Krakowie. Yanosik gościł na niej już po raz trzeci, zdobywając zawsze nominację, a tym razem dodatkowo statuetkę – Nagrodę Specjalną w głosowaniu Internautów.

20150218-Grafika2

Nagroda e-społeczności dla społeczności mobile

Tym razem nominacja trafiła do Yanosika dla Firm – aplikacji biznesowej, stworzonej na potrzeby zarządzania firmą zatrudniającą pracowników mobilnych. Dzięki masowemu wsparciu społeczności Yanosik wyprzedził ponad 60 finałowych aplikacji i znalazł się na podium obok takich liderów jak Allegro i mBank. – Przy tak szybkim wzroście popularności tabletów
i smartfonów, z jakim obecnie mamy do czynienia, korzystanie z aplikacji mobilnych jest naturalną koleją rzeczy. Możliwości geolokalizacji, jakie dają nam smartfony, można najpełniej wykorzystać w nawigacji i w mobilnej komunikacji – zwłaszcza, jeśli rozwiniemy je o dodatkowe funkcje. Wybór na rynku mobile jest już coraz większy, ale miano liderów pozostanie w rękach tych dostawców, którzy zapewnią usługi najprostsze, a jednocześnie najbardziej rozwinięte. Dlatego w Yanosiku stawiamy na kompleksowość – dostarczamy usług, które łączą potencjał nawigacji i asystenta kierowcy, które wspomagają nie tylko dotarcie do celu, ale też komfort i bezpieczeństwo jazdy. Cieszy nas, że w rankingach zostaje to docenione – mówi Adam Tychmanowicz z Neptis S.A., producent systemów Yanosik i Yanosik dla Firm.

 

Źródło

 

Katagoria: nagrody
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.