Select Page


Daimler: Setra na Targach Autobusów Używanych IGOM


 

Udziałem w 18. Międzynarodowych Targach Autobusów Używanych (IGOM) Setra Omnibusse nadzwyczaj pomyślnie rozpoczęła jubileuszowy rok 2011, w którym marka ta obchodzi 60-lecie swego istnienia oraz 100-lecie produkcji autobusów. Blisko 1 700 gości i zainteresowanych przedstawicieli handlu odpowiedziało na zaproszenie i odwiedziło w dniach od 5 do 7 stycznia 2011 tradycyjne już targi komercyjne, organizowane na terenie zakładu produkcyjnego w Neu-Ulm. Również w bieżącym roku liczne rozmowy gości z przedstawicielami działu handlowego Setry dowiodły, że targi IGOM już dawno ugruntowały w branży znaczącą pozycję platformy kontaktów z udziałem międzynarodowej publiczności.

Firmom autobusowym z Niemiec i całej Europy zaprezentowano ofertę ponad 200 używanych pojazdów różnych marek. Oprócz Centrum Pojazdów Używanych (GWC), różnorodne propozycje zaprezentowali po raz kolejny przedstawiciele generalni Setry, spółki-córki EvoBus oraz niezależni dilerzy.

Ogółem nabywców znalazło podczas trzech dni trwania imprezy 75 używanych autobusów. GWC sprzedało trzy czwarte własnej oferty. Ponadto marka Setra, która w Centrum Klienta zaprezentowała mnóstwo pojazdów nowych i demonstracyjnych, sprzedała podczas targów 16 nowych autobusów.

Trwałe ożywienie eksportu
Erich Weinstock, szef GWC, jest bardzo zadowolony z wyniku tegorocznych targów IGOM: „Ogółem mieliśmy w tym roku znów więcej gości z całej Europy. Znajduje to odzwierciedlenie w transakcjach eksportowych, których udział w bieżącym roku wzrósł z 35 do 40 procent. Pozwala to mieć nadzieję na trwałe ożywienie w eksporcie. Także i handel na rynku krajowym utrzymuje się na stabilnym poziomie. Dziękujemy wszystkim klientom i przyjaciołom rodziny Setry, którzy tak licznie przybyli do Neu-Ulm.”

Oprócz urozmaiconej oferty pojazdów używanych, na tegorocznych targach znów pojawiły się aktualne oferty prezentowane przez przedstawicieli działu serwisowego OMNIplus, Centrum Serwisowego, działu obsługi technicznej klienta oraz specjalistów z dziedziny finansowania.


 

Katagoria: wystawy
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.