Select Page


DAUTEL: na targach BAUMA 2010


 

W dniach 19– 25 kwietnia 2010 podczas targów BAUMA 2010  wiodący producent wywrotek w Europie DAUTEL przedstawi swoje nowości oraz zarys programu produktów.

Po raz pierwszy firma zaprezentuje nowe wywrotki trójstronne DK3,48 i DK3,51. Urzekają one między innymi niewielką masą własną, ulepszoną obsługą, bezpieczeństwem i optyką pojazdu. Przerobione burty stalowe ze stali Hardox mniej się teraz brudzą.

Kolejna nowość to wywrotka dotylna DAUTEL HK CLASSIC. Solidny wariant, który został skonstruowany specjalnie do zastosowań w ciężkich warunkach. Jest przewidziana głównie na rynki eksportowe.

Jako wiodący producent zabudów wywrotek DAUTEL w coraz większym stopniu współpracuje z producentami samochodów. Przykładowo Mercedes-Benz oferuje już w wersji fabrycznej Mercedesa Sprinter z trójstronną wywrotką aluminiową od DAUTEL. Kolejnych partnerów DAUTEL znalazł w szwedzkich producentach Scania i Volvo. Ich klienci mogą wyposażyć fabrycznie swoje pojazdy w różne typy zabudów wywrotek od firmy DAUTEL.

Na targach BAUMA 2010  DAUTEL zaprezentuje swoje nowości i zarys programu produktów w hali B4 na stanowisku 204/206.


 

Katagoria: wystawy
Słowa kluczowe: , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.