Select Page


KÄSSBOHRER: debiutuje na Agro Show


 

W ostatni weekend września w Bednarach koło Poznania odbyła się XIII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. Do grona wystawców po raz pierwszy dołączyła firma Timex S.A. Generalny Importer Naczep Kässbohrer, która zaprezentowała 2 pojazdy ze swojej zróżnicowanej oferty:
– Silos samowyładowczy SSK_60
– Niskopodwoziową rozsuwaną naczepę 4-osiową LB_4_E

W tym roku w Bednarach swoje firmy prezentowało 690 wystawców, w tym 80 przedsiębiorstw z zagranicy m.in. z  Szwecji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Holandii, Niemiec, Austrii, Czech, Słowenii, Bułgarii, Danii, Litwy, Ukrainy oraz Chin.

Według oficjalnych danych tegoroczną wystawę AGRO SHOW odwiedziło ponad 125 tysięcy przedsiębiorców z całej Polski i nie tylko.

Produkty Kässbohrer cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Dotyczy to zarówno pojazdów prezentowanych na stoisku, jak i pozostałych naczep tego producenta. Podczas wystawy mieliśmy niepowtarzalną okazję zaprezentować również innowacyjne rozwiązania, które Kässbohrer wprowadził z dedykacją na polski rynek.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową na fotorelację z tej wystawy: www.kaessbohrer.com.pl.

Kässbohrer należy do wiodących producentów naczep, które są w stanie przewieźć każdy rodzaj ładunku. W ofercie tego producenta znajdziemy naczepy:
– skrzyniowe  kurtynowe  lub burtowe z zamknięciem celnym, opcją piętrowego załadunku,  jak również z rynnami do przewozu stali w kręgach (coil-muldy)
– niskopodwoziowe  trzy, cztero i pięcioosiowe,  stałe i   rozsuwane
– cysterny do przewozu paliw płynnych, chemii, bitumu i artykułów spożywczych
– naczepy do przewozu kontenerów
– naczepy do przewozu samochodów ciężarowych (trucktransportery)
– silosy leżące do przewozu cementu i innych materiałów sypkich
– silosy samowyładowcze do przewozu granulatów i artykułów spożywczych
– platformy
– naczepy specjalistyczne wykonywane na specjalne zamówienie klienta


 

Katagoria: wystawy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.