Select Page


KÄSSBOHRER: na targach Stacja Paliw


 

W dniach 11 – 13 maja 2011 roku odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów „Stacja Paliw”. Coroczne spotkanie firm związanych z szeroko pojętym rynkiem paliwowym miało miejsce w warszawskim Centrum EXPO XXI. W tym roku grono wystawców poszerzyło się o Generalnego Importera Naczep Kässbohrer – firmę Timex S.A., która zaprezentowana pięciokomorową cysternę do przewozu paliw płynnych – Kässbohrer STB38.
Marka Kässbohrer cieszy się bardzo dobrą opinią użytkowników, dlatego prezentowany pojazd wzbudził duże zainteresowanie wśród zwiedzających.

Pięciokomorowa, w całości aluminiowa  cysterna do przewozu paliw płynnych Kässbohrer STB  z możliwością oddolnego i odgórnego załadunku, wyposażona została w dwa systemy pomiarowe marki SENING, drukarkę, pompę hydrauliczną, zwijadło węża mokrego z wężem o długości 40m, schowki na węże wraz z opcjonalnymi schowkami na węże krótkie. Całość została wykonana z należytą starannością, wnętrze skrzyni z rurociągami i systemami pomiarowymi jest bardzo uporządkowane, czytelne i proste w obsłudze.

Timex S.A., Generalny Importer Kässbohrer na polskim rynku zadbał o to, by do Polski trafiały wyłącznie naczepy, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Każda z importowanych teraz do Polski cystern jest kontrolowana przez inspektorów Transportowego Dozoru Technicznego jeszcze w fabryce. W ten sposób mamy pewność, że na nasz rynek trafiają wyłącznie naczepy z aprobatą TDT.

Zaprezentowana naczepa potwierdziła obiegową opinię o wysokiej jakości produktów marki Kässbohrer, a trzy dni targów obfitowało w spotkania z klientami. Bezpośrednim efektem targów jest kilka kolejnych projektów dostaw naczep paliwowych do Polski. „Pomimo iż każdy pojazd jest przygotowywany indywidualnie, a projektowanie oraz produkcja wymaga odpowiednio długiego czasu, to spodziewamy się realizacji kolejnych projektów już w trzecim kwartale bieżącego roku.” – mówi Tomasz Sposób, Key Account Manager odpowiedzialny w Timex S.A. za pojazdy specjalistyczne.

Co prawda na targach prezentowana była tylko cysterna-naczepa, ale biorąc pod uwagę potrzeby polskiego rynku w kolejnym etapie będą również oferowane zabudowy  na podwoziach ciężarowych, jak również pełne zestawy zabudowane cysternami marki Kässbohrer.


 

Katagoria: wystawy
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.