Select Page


Strefy Aktywnego Kierowcy na Qualitium Master Truck 2016!


aaIMG_6842
 

22 lipca startuje XII edycja Qualitium Master Truck, największej imprezy dla truckerów w tej części Europy. Swoją obecność na imprezie zaznaczy wrocławska Fundacja Truckers Life, która stworzy Strefę Aktywnego Kierowcy, w której kierowcy będą mogli m.in. przebadać swoją kondycję zdrowotną.

Master Truck to impreza, na którą czekają wszyscy kierowcy. Rokrocznie gromadzi ona tysiące fanów ciężarówek, pragnących poczuć trakerski, gorący klimat ryczących klaksonów i silników. W tym roku, dzięki Fundacji Truckers Life i Mercedes-Benz Grupa Wróbel, kierowcy będą mogli popracować nad swoim zdrowiem i kondycją w Strefie Aktywnego Kierowcy. Do ich dyspozycji będą psychodietetycy oraz trener. Dietetycy zbadają zawartość tkanki tłuszczowej w organizmach oraz ustalą wiek metaboliczny. Kierowcy będą także mogli wziąć udział w konkursach na siłowni, sfotografować się w budce fotograficznej oraz zapozować do grupowego zdjęcia aktywnych truckerów.

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie internetowej Fundacji Truckers Life.

XII zlot Qualitium Master Truck, 22-24 lipca 2016, Polska Nowa Wieś koło Opola. Współrzędne lokalizacji: 50°38’07.2″N 17°46’50.0″E.

Fundacja Truckers Life pomaga kierowcom w zmianie stylu życia i poprawie bezpieczeństwa na drogach. Doradza, edukuje, a także dostarcza narzędzia, które w tej zmianie pomagają. Buduje sieć siłowni zewnętrznych, które pomagają rozruszać zastałe podczas jazdy mięśnie, kości i stawy, niwelują skutki zmęczenia i poprawiają koncentrację za kierownicą.


 

Katagoria: wystawy
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.