Select Page


Volvo: zdominuje tegoroczne tragi Autostrada-Polska


 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na polską premierę nowych modeli maszyn Volvo:

– ładowarek kołowych serii G
– wozideł przegubowych serii F
– koparko ładowarek serii B

Premiera  odbędzie się podczas tegorocznej edycji targów Autostrada-Polska w Kielcach, w dniach 10–13 maja 2011 r.

Volvo jest największym wystawcą podczas tegorocznej edycji targów Autostrada-Polska. Na liczącej blisko 3000 m2 ekspozycji Volvo, zaprezentujemy pełen zakres naszych maszyn, przedstawimy Państwu tajniki technologii nowych silników STAGE IIIB, przybliżymy możliwości systemu CareTrack, a także zaprosimy do sprawdzenia swoich umiejętności w symulatorze maszyny Volvo.

Po raz pierwszy na imprezie targowej w Polsce zapraszamy Państwa na dynamiczny pokaz maszyn Volvo w wykonaniu zespołu demonstratorów z Volvo Customer Center w Eskilstunie. Pokazy będą odbywać się na naszym stoisku codziennie o pełnych godzinach:

11.00, 13.00, 15.00

Jest to druga impreza targowa w Europie, po targach BAUMA, gdzie będzie można zobaczyć duże maszyny Volvo w akcji. Specjalnie na tę okazję zamienimy część naszej ekspozycji w poligon doświadczalny – arenę dla pokazu, na którym nasze największe maszyny zaprezentują swoje możliwości.

Hasłem naszej tegorocznej ekspozycji jest: Ochrona środowiska i jeszcze wyższa wydajność. Tym samym chcemy podkreślić, że Volvo jako pierwszy producent maszyn budowlanych wprowadziło na rynek maszyny spełniające normy emisji STAGE IIIB. Zaletą naszej technologii jest nie tylko ograniczenie emisji tlenków azotu o 50% oraz redukcja o 90% emisji cząstek stałych. Volvo udowadnia że ograniczenie emisji może iść w parze ze zmniejszonym zużyciem paliwa oraz zwiększoną wydajnością maszyn. Na naszym stoisku będzie można także z bliska obejrzeć ładowarkę kołową Volvo L220G – która zdobyła tegoroczną prestiżową nagrodę w dziedzinie wzornictwa przemysłowego red dot.

Oprócz maszyn budowlanych, na naszej ekspozycji będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą samochodów ciężarowych Volvo dla kierowaną do branży budowlanej oraz z propozycją finansowania zakupów przez VFS Usługi Finansowe Polska.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – ZM32. 

Katagoria: wystawy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.