Select Page


10 lat jak jeden numer!


 

Pierwszą dekadę mamy już za sobą. Przed nami kolejne. W 10. rocznicę powstania Truck Auto.pl chciałbym serdecznie podziękować naszym Czytelnikom, Reklamodawcom, Partnerom i wszystkim Przyjaciołom. Pracujemy dla Was i z Wami.

Przez tę dekadę wspólnie z przewoźnikami przeżywaliśmy chwile dobre i gorsze. Razem rozwijaliśmy się, budowaliśmy nasze firmy. Gdy w 2000 roku startowaliśmy z naszym tytułem, jakże inna była branża.
Dziś polski tabor należy do najnowszych w Europie.

Wprawdzie nie ominęły nas problemy, bo recesja i kryzysy dotykają każdego. Zawsze jednak czuliśmy wsparcie ze strony środowiska. Miło jest mieć przyjaciół, z którymi zawsze jest nam po drodze.

Przez te 10 lat wokół pisma zebrało się liczne grono przyjaciół, których lista jest bardzo długa – Bolesław Milewski, Janusz Łacny, Piotr Grześ, Ryszard Stodolny, Maciej Wroński, Zdzisław Kordel, Jarosław Jakoniuk, Tomasz Połeć, Seweryn Kaczmarek, Witold Górski, Jerzy Siedlanowski i wielu, wielu innych. Wszystkim wielkie dzięki.

Nie mogę też zapomnieć o życzliwym wsparciu organizacji przewoźniczych – IRU, Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego, Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia na Rzecz Obrony Przewoźników. Słowa podziękowania za współpracę składam także kolegom ze stowarzyszeń na Pomorzu, Podlasiu, Dolnym i Górnym Śląsku, Podkarpaciu, w Łódzkiem i Małopolsce.

Oczywiście wielkie ukłony w kierunku naszych reklamodawców – producentów naczep, ciągników, zabudów, podwozi, komponentów, ogólnie działających w branży transportowej.

Nie mogę też zapomnieć o podziękowaniu za te 10 lat naszym niemieckim partnerom, wydawcy KFZ Anzeiger, rodzinie Neumann oraz pracownikom Joergowi Montagowi i Manfredowi Schenkowi w szczególności. Ukoronowaniem naszej 10-letniej działalności jest olbrzymi honor, czyli uczestnictwo naszego tytułu, jako jedynego z Polski, w pracach komisji konkursowej Trailer Innovation.

Ponieważ wydawnictwo to ludzie, na koniec serdeczne dzięki wszystkim, którzy przez te10 lat tworzyli naszą gazetę.

Szczególne podziękowania za cierpliwość i wsparcie należą się mojej żonie
– Katarzynie.


 

Katagoria: Komentarz Zbyszka Witamborskiego
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 9 lat temu.