Select Page


Jeszcze raz o jubileuszu


 

Przyjęcie, z jakim spotkałem się na tegorocznym Master Truck z okazji jubileuszu 10-lecia wydawnictwa na długo zostanie w pamięci. Wszystkim gościom i ludziom dobrej woli ponownie serdecznie dziękuję.

Jeszcze raz powrócę do naszej rocznicy. Nie było lepszego i bardziej adekwatnego miejsca na obchody 10 jubileuszu niż Opole, które podczas Master Truck jest polską stolicą truckerów.

Jakże miło było zobaczyć i gościć wieloletnich przyjaciół. W tym gronie wymienię ministra Tadeusza Jarmuziewcza, który osobiście zaszczycił nas swoją obecnością w Opolu. Równie serdeczne podziękowania kieruję do Piotra Grzesia za życzliwe słowa od Ogólnopolskiego Zrzeszenia Pracodawców Transportu Drogowego. Wielkie słowa podziękowania kieruję również do Andrzeja Wachowskiego i Oli Donocik, którzy z wielką życzliwością przyjęli propozycję organizacji naszego jubileuszu podczas opolskiego zlotu. Głównego Inspektora Transportu Drogowego reprezentował Alvin Gajadhur.

Podziękowania chciałbym skierować do wszystkich kolegów i koleżanek z branżowych mediów, którzy uczestniczyli w naszej uroczystości, szczególnie do Bogusławy Barbary Zimmer – wydawcy „Polskiego Trakera”, za ciepłe życzenia dalszego rozwoju naszego magazynu. Z wieloma życzliwymi słowami spotkaliśmy się także ze strony naszych licznych przyjaciół z branży. Nie zabrakło życzeń i miłych jubileuszowych upominków od Ludmiły Mikheikiny z firmy Krismar, Konstantego Kamionki – właściciela KH-Kipp er, Marka Modraka z SAF Holland i firmy Volvo. Wszystkim serdeczne dzięki.

Na koniec chciałbym także słowa podziękowania złożyć wszystkim naszym Czytelnikom, branży transportowej. Podczas Master Truck spotkaliśmy się z wieloma przejawami życzliwości oraz licznymi pozdrowieniami z okazji jubileuszu. Również na naszą służbową skrzynkę nadeszło wiele życzliwych słów. Za wszystkie dziękujemy i obiecujemy, że zawsze rzetelnie będziemy przedstawiać problemy branży, bo my jesteśmy dla Was.

PS. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego jubileuszu oraz opolskiego zlotu Master Truck.

Zbigniew Witamborski
Redaktor naczelny Truck Auto.pl


 

Katagoria: Komentarz Zbyszka Witamborskiego
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 9 lat temu.