Select Page


Nowy numer Kwartalnika Opoltrans już dostępny


Kwartalnik zdj 2
 

Jeszcze pachnące farbą, drugie wydanie Kwartalnika Opoltrans, już czeka na klientów w oddziałach Opoltrans. Prawie 90 stron pisanych głównie z myślą o klientach, minimum reklam, maksimum treści – to pierwsze takie pismo dla branży ciężarowej.

 

Artykuły, które pomogą prowadzić biznes ciężarowy, warsztat, przydadzą się również w branży rolniczej, budowlanej i przemyśle.

W drugim wydaniu można znaleźć informacje: o nowych urządzeniach jakie pojawiły się na drogach i rekordowych kwotach na nie przeznaczonych, o ofercie opon do wózków widłowych, opon rolniczych, przemysłowych i opon do autobusów, o konsekwencjach i obecnym stanie prawnym ustawy MiLoG.

Oraz gdzie dzięki Opoltrans można uzyskać darmową pomoc prawną w zakresie transportu.

Prócz tego, do przeczytania atrakcyjne artykuły techniczne m.in. o filtrach, akumulatorach, o układzie hamulcowym, skrzyniach biegów i wielu innych.

Ucieszą się także właściciele flot korzystający z ciężarówek wiodących producentów jak: DAF, MAN, MB, Iveco, Scania, Volvo i Renault.

 

Powód jest prosty w Kwartalniku znalazły się szczegółowe zalecenia tych producentów do stosowania odpowiednich olejów silnikowych i hydraulicznych.

 

Kwartalnik Opoltrans to również dobre źródło informacji o najnowszym asortymencie, aktualnych promocjach, oraz o najnowszej rewolucyjnej usłudze Opoltrans – Serwisie Mobilnym !

 

Wersja internetowa Kwartalnika Opoltrans 2/2015 poniżej:

http://issuu.com/testotrans/docs/kwartalnik_opoltrans_2-2015_wer_int?e=13618680/13402414


 

Katagoria: czyta prasę
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.