Select Page


Awaria samochodu? Zobacz, czego możesz oczekiwać od pomocy drogowej


pomocdrogowa-tychy-1
 

Odebrałeś swój samochód od mechanika, a mimo to podczas długiej trasy znowu Cię zawiódł? Niestety takie rzeczy bardzo często się zdarzają. W takich sytuacjach również trzeba wiedzieć jak sobie radzić, by nie przerywać swoich planów.

 

Przezorny zawsze zabezpieczony

 Na pewno istnieje pewne powiedzenie, powinniśmy być przygotowani na każdą okoliczność. Niektóre osoby podchodzą do tego powiedzenia z bardzo dużym dystansem, ale tak naprawdę do chwili, aż coś się wydarzy. Dlatego osoby, które często wyjeżdżają w długie trasy, tak naprawdę powinny być przygotowane na każdą awarię swojego auta, lub też zupełnie inne, nieprzewidziane warunki – na przykład hamowanie w rowie w wyniku poślizgu.

W takiej sytuacji często mamy ochotę wracać jak najszybciej do domu. Jednak nie zawsze motywy naszej podróży nam na to pozwolą. Więc bez względu na pojawiające się problemy, jesteśmy zmuszeni do kontynuowania podróży. Tylko w jaki sposób?

 

Wezwij pomoc drogową

Wydaje się to dla niektórych nierealne. Szczególnie, jeżeli do zdarzenia doszło w środku nocy, lub w niedzielę. Ale właśnie w takiej sytuacji jeszcze bardziej możemy liczyć na firmy, które udzielają pomocy drogowej. Do takich firm, na którą można liczyć przez 24 godziny na dobę, a także siedem dni w tygodniu, zalicza się pomocdrogowa.tychy.pl. Gdy tylko wezwiemy tę właśnie ekipę, możemy liczyć iż na terenie całego Śląska przyjedzie do nas wykwalifikowany oraz doświadczony pracownik, który będzie umiał poradzić sobie z wykonaniem prostych napraw. Ponieważ w wielu przypadkach chodzi tak naprawdę o niewielką usterkę, którą można z powodzeniem usunąć w ciągu kilku chwil. Po czym osoba, która wzywała pomoc, bez problemu kontynuuje swoją podróż.

Jeżeli jednak okazuje się, iż samochód kompletnie nie nadaje się do jazdy, to w takich okolicznościach raczej zamawiamy holowanie pojazdu. Nasza podróż może być jak najbardziej kontynuowana, ale do tego celu powinniśmy wybrać zupełnie inny środek transportu lub wynająć samochód zastępczy.

pomocdrogowa-tychy-2

Holowanie w innym regionie Polski

 Oczywiście nie będziemy zamawiać tej usługi w innej części Polski, ponieważ dojazd lawety kosztowałby nas bardzo dużo. Dlatego, jeżeli poszukujemy firmy, która dojeżdża do Klientów na terenie całej Warszawy oraz okolic, to można spokojnie skorzystać z kontaktu do holowanie.wwarszawie.pl.

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, iż zamawiając właśnie usługi tej firmy, z powodzeniem możemy liczyć na najwyższą jakość wsparcia, poparte wieloletnim doświadczeniem. Klienci korzystający z pomocy drogowej tej firmy są bardzo zadowoleni i w wielu podobnych sytuacjach znowu korzystają z ich usług.

pomocdrogowa-tychy-3

Czego możemy oczekiwać od firmy? Przede wszystkim holowania, pod wskazany adres. Jednak, jeżeli wystąpiła tylko drobna usterka, to możemy się bardzo szybko zorientować, że pracownicy przyjeżdżający na miejsce, bardzo szybko potrafią się z nią uporać. W takim razie nie musimy się martwić o to, że zostanie odholowany samochód, który tak naprawdę potrzebuje jedynie wymiany koła na nowe, lub skończyło się mu paliwo w baku.

Gdy jednak dochodzi do poważniejszej awarii, uniemożliwiającej dalszy wyjazd, należy skupić się przede wszystkim na tym, w jaki sposób możemy kontynuować swoją podróż. Zwłaszcza, jeżeli ponieślibyśmy z tego tytułu bardzo poważne konsekwencje.

Akurat tak się składa, że firma oferuje nie tylko pomoc drogową, ale i również udostępnia do wynajęcia auta zastępcze. Zatem nasz samochód może być odholowany w podane przez nas miejsce, natomiast wyruszamy w dalszą drogę wypożyczonym autem.

 

Gdy jedziesz po drugie auto

Czasem zdarza się tak, że celem naszej podróży jest zakup drugiego samochodu. Jednak nie zawsze jest on przygotowany od razu do jazdy. W takich okolicznościach należy zapewnić transport zakupionego pojazdu. W chwili, kiedy zależy nam na ściągnięciu jednego pojazdu z drugiego końca Polski, warto zastanowić się nad zamówieniem lawety. Dzięki temu zyskujemy gwarancję bezpiecznego transportu. Akurat tak się składa, że firma pomocdrogowa.malbork.pl, posiada specjalne uprawnienia w postaci licencji na krajowy transport.

Przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu, możliwe jest przewożenie nie tylko samochodów osobowych, ale również innych pojazdów oraz specjalistycznych maszyn. Dlatego możesz spokojnie zamówić, nie tylko transport samochodu, ale również quada, czy też motocykla. Taką metodą przewożone są również maszyny rolnicze oraz budowlane.

pomocdrogowa-tychy-4

Postaw na profesjonalizm

 Najważniejszym czynnikiem tak naprawdę jest to, aby pomoc drogowa była oferowana wyłącznie przez firmy, które mają w tej branży bardzo duże doświadczenie. W innym przypadku możemy się bardzo zdziwić, że jakość usług niektórych ekip nie jest zbyt wysoki. Jeżeli jednak korzystamy wyłącznie z zaufanych oraz rekomendowanych firm, które dysponują nie tylko specjalistycznym sprzętem, ale również wykwalifikowaną kadrą, to możemy być spokojni, iż zostanie udzielona nam doskonała pomoc drogowa. Wcale nie ponosząc z tego tytułu tak wysokich kosztów, jakby się mogło wydawać.


 

Katagoria: porady techniczne
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.