Select Page


Kategoria: Porady

Dlaczego warto korzystać z systemów Infis?

Firma Infis Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku w Kielcach. Od początku istnienia zajmowała się opracowywaniem oraz zapewnianiem produktów związanych z usługą śledzenia pojazdów oraz ich automatycznej lokalizacji.

Read More

Czym się kierować przy wyborze firmy ubezpieczeniowej?

Podczas wyboru najlepszego dla nas ubezpieczenia, nie powinniśmy kierować się wyłącznie wysokością składki. Na jakość oferowanego przez ubezpieczyciela OC wpływ mają także warunki zawarte w umowie. Jak zatem wybierać ubezpieczenie, aby okazało się ono korzystne dla nas i chroniło nas w razie stłuczki lub wypadku?

Read More

Nie korzystasz z samochodu – nie płacisz, czyli leasing w innowacyjnym wydaniu

Dostęp do samochodu wtedy, kiedy jest on faktycznie potrzebny – przede wszystkim na tym zależy przedsiębiorstwom. Stąd wzrasta popularność długoterminowego wynajmu, który jednak pod względem finansowym nie zawsze jest korzystnym rozwiązaniem. Podobnie jak klasyczny leasing, gdzie comiesięczną ratę trzeba płacić, bez względu na to jak intensywnie pojazd jest użytkowany. Przełomem w tym zakresie jest innowacyjna oferta od Grupy Idea Bank.

Read More

Wybierz się w bezpieczną podróż ze wsparciem pomocy drogowej

Szykujesz się w podróż swoim samochodem? Chcesz się przygotować do niej jak najlepiej, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji? Jednym ze sprawdzonych pomysłów, jest wzięcie ze sobą kontaktu do sprawdzonej firmy oferującej pomoc drogową. W końcu nigdy nie wiadomo, co może nam się przytrafić po drodze.

Read More

Jaki autokar wynająć na wycieczkę? 3 podpowiedzi

Wycieczka jest już zaplanowana. Lista atrakcji do zobaczenia i zwiedzenia czeka gotowa w torbie podręcznej, bateria w aparacie naładowana. Co teraz? Należy wynająć autokar, który podoła wyzwaniom podróży i bezpiecznie dowiezie do celu.

Read More

Ewidencja czasu pracy kierowców

Rozliczanie czasu pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. W przypadku stałego miejsca pracy i pełnego wymiaru przypadającego na 8 godzin na dobę, rozliczenie czasu pracy jest formalnością i nie wiąże się z żadnymi utrudnieniami. Ewidencja pracy kierowców, to bardziej skomplikowana sprawa.

Read More

Leasing samochodowy czy kredyt w banku?

Jednym z najważniejszych aspektów zapewniających właściwie funkcjonowanie przedsiębiorstwa jest sprawna komunikacja, którą zapewnia funkcjonalny samochód. Problem, z jakim musi zmierzyć się przedsiębiorca posiadający własną działalność gospodarczą jest wysoka cena samochodów.

Read More