Select Page


Firmy transportowe – porównanie ofert znanych i zaufanych firm spedycyjnych


firmy-transportowe
 

Jeśli poszukujesz firmy transportowej to wiesz, jak trudne jest to zadanie. Co prawda wybór spedytorów jest bardzo duży, jednak okazuje się, że większość z nich oferuje ograniczony zakres usług lub pojawiają się o nim negatywne opinie. Dlatego sprawdź oferty pięciu sprawdzonych i zaufanych firm spedycyjnych.

 

1. Fracht

Fracht jest firmą spedycyjną z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, który wykonuje przewóz ładunków na terenie całej Europy, Azji oraz Ameryki Południowej i Północnej. Posiada rozbudowaną i zróżnicowaną flotę pojazdów, dlatego może zaoferować różny rodzaj transportu.

Umożliwia transport drogowy (chłodniczy, ponadgabarytowy, transport drobnicowy lub całopojazdowy oraz dostawy just in time), transport morski, lotniczy oraz magazynowanie. Pracownicy Frachtu posiadają bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie logistyki transportu, dzięki czemu mogą pochwalić się wieloma wyróżnieniami, takimi jak tytuł „Gazeli Biznesu”, czy „Geparda Biznesu”.

Więcej szczegółów dotyczących oferty firmy Fracht można znaleźć na stronie firmowej (http://fracht.pl/oferta/), gdzie dostępny jest również formularz kontaktowy.

 

2. Cargo Transport

Cargo Transport zajmuje się transportem krajowym oraz międzynarodowym do wybranych krajów na terenie Europy.

Firma ta zapewnia transport chłodniczy, oraz posiada pojazdy niskopodwoziowe, z HDS-em, o zabudowie kontenerowej oraz wywrotki.

A w trosce o ładunek klientów, na czas transportu jest on ubezpieczeniowy. Niestety, w ofercie znajduje się wyłącznie transport drogowy, a zasięg wykonywania usług jest ograniczony.

 

3. Trans Europe

Trans Europe to firma transportowa, która specjalizuje się w dostawach just-in-time na terenie całej Europy. Posiada nowoczesną flotę pojazdów, która wyposażona jest m.in. w monitoring GS do śledzenia przesyłek, profesjonalne gaśnice, łańcuchy, czy skanery do przesyłania kopii dokumentów po rozładunku.

Trans Europe zapewnia, że każdy ładunek przewożony jest tym samym pojazdem, bez przeładunków, które mogłyby wpłynąć na ich zniszczenie.

Tak jak Cargo Transport, umożliwia wyłącznie transport drogowy. I choć działają na terenie całej Europy, to nie przewożą towarów do Azji, czy Ameryki.

 

4. GoErgo

GoErgo jest spedytorem, który zapewnia transport drogowy krajowy oraz międzynarodowy. Posiada pojazdy umożliwiający transport chłodniczy oraz transport z naczepą.

Podejmują się również transportu materiałów niebezpiecznych ADR, co nie każda firma spedycyjna ma w swojej ofercie. I tak jak poprzedni spedytorzy, oferuje dostawy ekspresowe.

 

5. Wichot

Wichot, tak samo jak firma Fracht, ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży transportowej.

W swojej ofercie ma transport krajowy oraz międzynarodowy, transport ładunków niebezpiecznych ADR, dystrybuuję oraz magazynowanie. Wszystkie ładunki są ubezpieczone, a pojazdy monitorowane, dzięki czemu można na bieżąco śledzić, gdzie znajduje się przesyłka.

Dzięki temu, że we flocie firmy Wichot znajduje się wiele samochodów ciężarowych z przyczepą oraz ciągników siodłowych z różnymi rodzajami naczep oraz platform możliwy jest przewóz różnego typu ładunków.

 

Jak możesz zauważyć, choć oferty firm transportowych są do siebie bardzo podobne, większość z nich oferuje jedynie transport drogowy krajowy oraz międzynarodowy, ograniczając przewóz do wybranych krajów europejskich. Jeśli więc potrzebujesz innych form transportu lub chcesz przewieźć ładunek na inny kontynent, warto sprawdzić jaką ofertę maja zaufane firmy.


 

Katagoria: Porady
Słowa kluczowe: , , , , , , , ,
Opublikowano 1 rok temu.