Select Page


IAA 2010 w Hanowerze: już za nami


 

Kierunek czysty transport

Od ekologii nie ma odwrotu. Redukcja emisji spalin oraz proekologiczne rozwiązania w transporcie – to były główne tematy tegorocznych IAA w Hanowerze. Kryzys powoli odchodzi do lamusa, gospodarka światowa nabiera tempa. Nadchodzą lepsze czasy dla pojazdów użytkowych – wieścili fachowcy w Hanowerze.

Siła i doświadczenie

Marki Kögel nie trzeba nikomu przedstawiać, dlatego Humbaur postanowił to wykorzystać koncentrując asortyment ciężkich naczep pod marką Kögel (pod nazwą Humbaur produkowana jest tylko jedna rodzina naczep plandekowych BIG ONE).

GEFA i PEMA razem na IAA 2010

Podczas tegorocznych targów IAA w Hanowerze SG Equipment Finance po raz pierwszy zaprezentował swój pakiet serwisowy dotyczący finansowania i wynajmu pojazdów użytkowych na połączonym stanowisku.

Dwie nowości Goldhofera

W trakcie 63. wystawy IAA producent naczep niskopodwoziowych z Memmingen zaprezentował dwie nowości, modele STZ VP 6-69/80 (2+4) i STZ-L3-36/80 F2.

Sześć nowości od błękitnego słonia

Schmitz Cargobull na IAA przygotował blisko 50 nowości, w tym pięć wyjątkowo interesujących.

Znak jakości „Green Road’’

Pojazdy użytkowe: wydajne, elastyczne, bezpieczne także w przyszłości – pod takim mottem Fliegl wystąpił na IAA.

Krone – liczne innowacje dla klientów

Firma Krone na IAA przedstawiła szereg nowości. Większość z nich to różnego rodzaju dodatkowe technologie wpływające na wydajność transportu.Ściągnij cały artykuł…


 

Katagoria: Raport
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.