Select Page


Mercedes w Polsce


 

Ściągnij cały artykuł…

Efektywna gra siły z gracją

551 koni mocnego, jak Cyklop, Actrosa 1855 4×2 udowodniło swoją wyższość. To nie tylko mocarz, ale także mistrz oszczędności, komfortu i bezpieczeństwa wywindowanego na najwyższy poziom.

Dla każdego coś pożytecznego

Samochody użytkowe Mercedesa praktycznie zapełniają każdą niszę, od transportu lokalnego, przez dystrybucyjny, ciężki i dalekobieżny, aż po specjalistyczne pojazdy do najtrudniejszych zadań.

Wspomnień czar

Nie tylko transport osób, ale też towarów od początku wiąże się z Mercedes−Benz. Historia marki Mercedes-Benz i koncernu Daimler to de facto historia motoryzacji: pierwszy samochód dostawczy, ciężarowy i autobus, pierwsze systemy bezpieczeństwa takie jak poduszka powietrzna czy ABS.

Kontrola z każdego punktu na ziemi

Spółka Daimler FleetBoard GmbH z siedzibą w Stuttgarcie oferuje telematyczne usługi internetowe do inteligentnego zarządzania pojazdami i transportem dla samochodów ciężarowych wszystkich marek. Od kwietnia 2004 roku przedsiębiorstwo posiada atest i certyfikację DEKRA wg DIN EN ISO 9001:2000.

7000 tysięcy klientów to spora flota

Od ponad 17 lat Mercedes−Benz, pod marką CharterWay, oferuje kompleksowe rozwiązanie łączące finansowanie, zarządzanie i serwisowanie użytkowych flot samochodowych.

Zawsze jesteśmy pod ręką

Wywiad z Heiko Schulze, dyrektorem sprzedaży i marketingu samochodów użytkowych Mercedes−Benz w Mercedes−Benz Polska

Ściągnij cały artykuł…


 

Katagoria: Raport
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 9 lat temu.