Select Page


Ogrzewanie postojowe


 

Dodatek specjalny: ogrzewanie postojowe

Zadbaj o dobrą aurę w aucie

W Polsce każdego roku ma miejsce ponad 500 kolizji spowodowanych ograniczeniem sprawności motorycznej kierowcy i około 500 z powodu zaśnięcia lub zmęczenia osoby prowadzącej samochód. Na sprawność psychomotoryczną kierowcy, a tym samym na bezpieczeństwo jazdy, w znacznym stopniu wpływa temperatura w pojeździe.

Hary – specjalista od dobrego klimatu

Firma „Hary” istnieje już 15 lat. Powstała 15.11.1995 r. Swoją działalność rozpoczęła w lokalu przy ul. Elektronowej w Łodzi.

„Znamy się tylko na tym i nie pytajcie o opony, zawieszenie, oleje…..itd,”

Firma SKYLARK POLSKA działa od 1989 r. specjalizując się w montażach i serwisowaniu klimatyzacji samochodowych, ogrzewań postojowych, systemów wentylacji kabin, agregatów chłodniczych głównie do samochodów ciężarowych, osobowych i autobusów.

Regenerowane lepsze od nowych?

Kotpol z Międzyrzeca Podlaskiego zajmuje się sprzedażą części oraz montażem i naprawą urządzeń grzewczych firm Webasto i Eberspaecher do samochodów ciężarowych. Działa na rynku od 1985 roku.

Nigdy więcej zamarzniętych szyb

Ogrzewania Eberspaecher pracują niezależnie od silnika. Włączane są przy pomocy cyfrowego zegara lub zdalnego sterowania. Dzięki nim w samochodzie jest przyjemnie ciepło już w momencie wsiadania. Lód i śnieg na szybach zostają stopione i szyby nie zamarzają ponownie.

Wodne i powietrzne równie skuteczne

Ogrzewanie postojowe Webasto to oszczędność paliwa i podgrzany przed uruchomieniem silnik.Ściągnij cały artykuł…


 

Katagoria: Raport
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.