Select Page


DKV: oferuje specjalne ceny paliw na stacjach Lotos


 

Od 1 lutego br. DKV Euro Service, operator kart paliwowych, powiększa sieć tanich stacji Bottom Up o 25 punktów marki Lotos. Na tych stacjach wszyscy klienci DKV tankują olej napędowy w cenie 5-7% niższej niż stawka
z dystrybutora.

System Bottom Up obejmuje wybrane stacje prywatne na terenie Polski, Austrii i Węgier. Do niedawna kierowcy mieli u nas do dyspozycji dziewięć stacji, położonych w miejscach kluczowych dla transportu.

Od 1 lutego system Bottom Up obejmuje 34 punkty tankowania, z czego 25 to stacje sieci Lotos.

Cena diesla oferowana na tych stacjach jest jednakowa. Oparta jest na stawkach hurtowych, które można sprawdzić na stronie www.lotos.pl/handlowy. Aby wyliczyć cenę Bottom Up, wystarczy do ceny hurtowej brutto dodać 5 groszy.

”Ze stacji Bottom Up mogą korzystać wszyscy klienci DKV, bez dodatkowych formalności. Płacą za paliwo cenę, która jest zdecydowanie niższa niż ta z dystrybutora. Dzięki temu systemowi wygrywają wszystkie trzy strony: klienci –
bo paliwo jest tańsze, stacje – bo zwiększają obroty i DKV – bo fakturuje większe ilości tankowań” – mówi Michał Bałakier, prezes DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.

Korzyści cenowe stacji Bottom Up można zobaczyć na przykładzie z 24 stycznia 2012 r., kiedy pojazdy tankujące na stacji w Elblągu płaciły 5,80 za litr, a 60 km bliżej na stacji Bottom Up Lotos Gdańsk-Osowa tylko 5,49 zł za litr. Jeśli więc firma tankuje 10.000 litrów, to oszczędności dzięki wyborowi stacji wynoszą 3100 zł.

Lokalizacja w miejscach kluczowych dla transportu oraz wysoki standard usług przyczyniły się do rozbudowy sieci Bottom Up. Obok stacji Lotosu, w Polsce należy do niej także 9 stacji prywatnych. Natomiast za granicą działa 18 stacji w Austrii oraz 4 na Węgrzech. Ceny oleju napędowego na tych stacjach są stałe w okresach tygodniowych. Publikowane są na stronie www.dkv-euroservice.pl w zakładce Serwisy online >> Ceny ON.

Adresy stacji Bottom-up znajdują się tutaj.


 

Katagoria: paliwa i karty paliwowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.