Select Page


DKV zwycięzcą plebiscytu „Najlepsza marka 2010”


 

Firma DKV Euro Service, operator kart paliwowych, zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie „Najlepsza marka 2010”. Wyboru dokonywali czytelnicy najlepszych niemieckich magazynów transportowych, m.in. „Transaktuell” i „Fernfahrer”.

Wydawnictwo ETM-Verlag nagrodziło najlepsze niemieckie marki 2010 roku. Prawie 8000 czytelników – kierowców, szefów firm, reprezentantów branży – wybrało swoich faworytów w 20 kategoriach. Firma DKV Euro Service już po raz szósty zdobyła nagrodę w kategorii „karty paliwowe”. Wyróżnienie odebrał zarządzający firmą Alexander Trautmann.

„Rekomendację czytelników traktujemy jako wskaźnik rozpoznawalności naszej karty i dobrego odbioru przez klientów. Fakt, że kolejny raz osiągamy taki wynik świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.” – podsumował wygraną Trautmann.

DKV Euro Service to wiodący w Europie operator karty paliwowej dla transportu profesjonalnego. Na czele przedsiębiorstwa stoi od niedawna, bo od kwietnia br., Alexander Trautmann (51 l.) Wcześniej zarząd był dwuosobowy. Ujednolicenie kierownictwa ma na celu zwiększenie efektywności i przejrzystości zarządzania firmą, a tym samym szybsze reagowanie na potrzeby rynku transportowego i flotowego. Wyrazem dążenia do zwiększenia standardów obsługi w DKV było stworzenie przez Trautmanna w 2009 r. nowej gałęzi działalności firmy – outsourcingu. W przyszłości DKV będzie również zajmować się obrachunkiem i zarządzaniem kartami paliwowymi innych emitentów.

Więcej na:  www.dkv-euroservice.pl


 

Katagoria: paliwa i karty paliwowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 9 lat temu.