Select Page


Rośnie sieć DKV – nowe stacje Shell i Moya


DKV_Web_Startseite_DKV-Card_4_300dpi
 

Ekspansja sieci DKV objęła Polskę i Szwajcarię. Na naszym rynku sieć punktów akceptacji poszerzyła się o nowe stacje MOYA, które klientom DKV oferują atrakcyjne ceny paliw. Natomiast na mocy umowy pomiędzy Shell i DKV Euro Service oddano do dyspozycji 30 kolejnych stacji w Szwajcarii.

Nowa umowa pomiędzy DKV i Shell objęła przeszło 2200 stacji Shell w 12 krajach Europy. Posiadacze karty DKV mogą tu płacić za paliwo, myjnie czy też akcesoria samochodowe. Dotyczy to stacji Shell w takich krajach, jak: Polska, Niemcy, Francja, Belgia, Luxemburg, Holandia, Austria, Słowacja, Bułgaria oraz Węgry.

W Polsce DKV rozszerza sieć tanich tankowań Bottom Up na kolejnych stacjach marki MOYA. Od marca trzy kolejne stacje: Moya Katowice, Moya Chełmno oraz Moya Różyniec (Krzyżowa, 56 km A4) oferują klientom DKV bardzo korzystne ceny paliwa.

Przypomnijmy, że ze stacji Bottom Up mogą korzystać wszyscy klienci DKV bez dodatkowych formalności, po skontaktowaniu się ze swoim opiekunem w DKV. Klienci płacą za paliwo cenę, która jest zdecydowanie niższa niż ta z dystrybutora. Dzięki temu systemowi wygrywają wszystkie trzy strony: klienci – bo paliwo jest tańsze, stacje – bo zwiększają obroty i DKV – bo fakturuje większe ilości tankowań” – mówi Michał Bałakier, prezes DKV Euro Service Polska Sp. z o.o. W skład sieci Bottom Up wchodzi 41 stacji (25 Lotosu, 8 Moya, 8 prywatnych), położonych przy głównych trasach tranzytowych.

Globalnie karta DKV akceptowana jest w ponad 54 700 punktach, z czego 39 700 stanowią stacje paliw. W Polsce honoruje ją przeszło 3600 stacji paliw. Jednocześnie DKV jest jedynym niezależnym operatorem kart paliwowych w Europie. Oferuje najszerszy zakres usług dodanych dostępnych dzięki karcie paliwowej, jak opłaty drogowe, zwrot VAT, narzędzia online czy zakupy na stacjach i szerokie doradztwo w zakresie prowadzenia przewozów.

 

Moya_lista_stacji_bottom_Up

 

DKV Euro Service to międzynarodowy operator kart paliwowo-serwisowych DKV Card. Firma istnieje od 1934 roku i jest najstarszą i zarazem największą na drogach Europy organizacją serwisową. Obejmuje zasięgiem ponad 80 000 stacji i punktów usługowych. Na terenie Polski przedstawicielstwo DKV działa od ponad 20 lat. Współpracuje tu z siecią ponad 3600 stacji paliw i 150 warsztatów. Karta paliwowa DKV umożliwia bezgotówkowe tankowanie na stacjach różnych marek i dostęp do wielu usług dodatkowych, m.in. rozliczania opłat drogowych, serwisów naprawczych, internetowych serwisów do zarządzania transakcjami czy zwrotu zagranicznego podatku VAT.

 

Źródło

 

Katagoria: paliwa i karty paliwowe
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.