Select Page


Transit Card: Supermarket z kartami paliwowymi


 

Na rynku pojawia się nowy multioperator kart flotowych. To nowatorskie rozwiązanie w branży.

To, że firmy transportowe współpracują z wieloma operatorami, a większość kierowców ma w swoim portfelu po kilka różnych kart, nie jest niczym nowym. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy w ofercie jednego operatora możemy znaleźć wiele różnych rozwiązań i kart flotowych różnych koncernów paliwowych. Na taki krok zdecydowała się, należąca do amerykańskiego koncernu FleetCor, firma Transit Card International Polska. TCI nawiązało właśnie współpracę z koncernem Lukoil.

Dzięki temu w ofercie TCI, obok autorskich rozwiązań, takich jak karty Transit Card Credit i Transit Card Debit, pojawiła się karta Licard Credit. Tym samym operator, który zajmuje się obsługą przewoźników jeżdżących na wschód i jest w tym zakresie liderem, wzbogacił swoją ofertę o zupełnie nowe rozwiązanie. Wraz z nim stał się multioperatorem kart flotowych i zwiększył swoją ofertę o dostępność kolejnych 3 tysięcy stacji Lukoil. Do tej pory na terenie Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu, karty TCI honorowane były na 7 tysiącach stacji.

–  Rozpoczęcie współpracy z koncernem Lukoil i nowe rozwiązanie w naszej ofercie w postaci karty Licard sprawiają, że zmienia się cała filozofia Transit Card International. Obieramy całkiem nowy kierunek. W pewnym sensie stajemy się dzięki temu paliwowym supermarketem, który jest w stanie zaproponować swoim klientom wiele różnych rozwiązań, a nie tylko jedną, główną kartę. Na ten moment nie mogę jeszcze zdradzać żadnych szczegółów, ale z pewnością zamierzamy dalej iść w tym kierunku – mówi Ramunas Vaskevicius, Prezes Transit Card International Polska.

Koncern LUKOIL jest największą rosyjską spółką handlową w branży wydobycia i przetwórstwa ropy naftowej w Rosji. Na jej terenie słynie z doskonałej jakości paliwa. Koncern, poza Rosją, ma swoje stacje w ponad 20 krajach na całym świecie, m.in. na terenie Europy Wschodniej, Zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych. Karty Licard i oferowany razem z nimi pakiet (zawierający m.in. całodobową pomoc drogową, dedykowaną pomoc techniczną, prawną, infolinię, itp.), są honorowane na terenie Rosji, Ukrainy i Białorusi. Na możliwość korzystania z nich przez przewoźników w Polsce i w krajach Europy Zachodniej, trzeba jeszcze poczekać.


 

Katagoria: paliwa i karty paliwowe
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 7 lat temu.