Select Page


UTA: pierwsze miejsce w kategorii kart paliwowych


 

Niemieccy spedytorzy wybrali najlepsze marki rynku pojazdów użytkowych. Ankieta przeprowadzona przez instytut badań rynku TNS Emnid na zlecenie magazynu VerkehrsRundschau pośród 400 przypadkowo wybranych kadr kierowniczych wyłoniła najważniejszych oferentów pojazdów użytkowych, jak również produktów i usług związanych z taborem samochodowym.

Najlepsze marki zostały odznaczone nagrodą Image Award 24 lutego 2011 w Monachium podczas uroczystej gali magazynu VerkehrsRundschau. W kategorii karty paliwowe dla wszystkich rodzajów flot pierwsze miejsce zdobyła UTA.

Helmut Lanfermann, zarządzający spółką, jest bardzo zadowolony z tego odznaczenia:
„Jesteśmy naprawdę bardzo dumni, że po raz kolejny wygraliśmy w rankingu magazynu VerkehrsRundschau – i w dodatku w tym roku we wszystkich kategoriach flotowych. To niezależne wyróżnienie potwierdza skuteczną realizację naszych zamierzeń, aby interesy naszych Klientów stawiać ponad wszystko i tym samym obsłudze Klienta przyznać najwyższy priorytet. Powtórne wyróżnienie Image Award jest dla nas naturalnie motywacją, aby nie tylko utrzymywać nasz wysoki poziom, ale również stale go podnosić”.

Istotą rankingu jest zbadanie opinii publicznej w zakresie wizerunku i znajomości czołowych marek pojazdów użytkowych, jak również produktów i usług skierowanych do tej kategorii odbiorców. Ze względu na udział rynkowy i wizerunek publiczny  wszystkie 107 marek rankingu zalicza się do czołowych oferentów w Niemczech.


 

Katagoria: paliwa i karty paliwowe
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.