Select Page


UTA: rejestracja rozpoczęta-pierwsze kilometry za darmo


 

UTA sfinansuje pierwsze kilometry przejechane przez Wasz pojazd na płatnych drogach w Polsce po 1 lipca 2011r. Wystarczy jak najszybciej zarejestrować się w systemie ViaTOLL za pośrednictwem UTA.

W związku z planowanym uruchomieniem nowego elektronicznego systemu poboru opłat drogowych w Polsce od 1 lipca 2011r., UTA już rozpoczęła rejestrację Klientów. Wszyscy zainteresowani znajdą na stronie www.uta.pl właściwe formularze oraz szczegółowe informacje o procedurze rejestracyjnej. Po wypełnieniu i odesłaniu kompletu dokumentów wymaganych przez ViaTOLL do UTA, firma zostanie zarejestrowanie w systemie oraz otrzyma zamówione urządzenia ViaBOX bezpośrednio, na podany adres.

Firmy, która zarejestrują się w systemie ViaTOLL za pośrednictwem UTA do końca maja 2011r., otrzymają rabat w wysokości 5 euro za każde zamówione urządzenie ViaBOX. Dzięki temu pierwszy przejazd po drogach objętych nowym systemem zostanie sfinansowany przez UTA.

Wysokość opłat w systemie ViaTOLL będzie zależała nie tylko od ilości przejechanych kilometrów, ale także od rodzaju pojazdu, rodzaju drogi oraz klasy emisji spalin. Za każdy ViaBOX pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 120 zł. Dalsze szczegółowe informacje o funkcjonowaniu systemu ViaTOLL na stronie www.uta.pl


 

Katagoria: paliwa i karty paliwowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.