Select Page


UTA: Złoty jubileusz


n_Dedem_Markus_Eckstein
 

W czarującej scenerii Zamku Królewskiego, przy nienagannej pogodzie i w doborowych nastrojach UTA świętowała wraz z Klientami  jubileusz 50-lecia istnienia marki.
 
W piątek 17 maja 2013 roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie UTA świętowała jubileusz z okazji 50-lecia istnienia firmy Union Tank Eckstein oraz 20. rocznicy wprowadzenia kart UTA na polski rynek. Na uroczystość licznie przybyli Klienci, przedstawiciele organizacji transportowych, prasy oraz przedstawiciele Zarządu Union Tank z Niemiec – Helmut Lanfermann, Frits Baron van Dedem oraz Markus Eckstein.  

„20 lat temu razem z ówczesnym Prezesem Zarządu UTA Klausem Eckstein’em w ciągu 2 miesięcy 1992 roku wynegocjowaliśmy kontrakt, który obowiązuje do dziś. Oczywiście był on aneksowany, dostosowując jego warunki do zmieniającej się sytuacji geopolitycznej i gospodarczej, ale od ponad 20 lat jego prawna konstrukcja  obowiązuje nadal”  – wspominał Prezes Zarządu Timex S.A. Andrzej Skłodowski, przy okazji dziękując przybyłym Gościom:

„Dziś patrząc na Państwa tak licznie zgromadzonych mogę stwierdzić, że odnieśliśmy sukces. UTA stała się rozpoznawalną, renomowaną marką, cieszącą się Waszym zaufaniem. Jeszcze raz dziękuję, że jesteście z nami. To dzięki Wam świętujemy dziś ten wspaniały jubileusz”.

Wieczór poprowadziła pełna uśmiechu i dobrego humoru Katarzyna Pakosińska, a swoim występem jubileusz uświetniła Natasza Urbańska. Nie zabrakło również wielu innych atrakcji i niespodzianek.


 

Katagoria: paliwa i karty paliwowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.