Select Page


AutoGuard: łączymy siły z TimoCom


Autoguard logo
 

AutoGuard S.A., producent  urządzeń i aplikacji wspomagających zarządzanie obiektami mobilnymi w korelacji z informacjami o pozycji rozpoczął współpracę z TimoCom – jedną z największych w Europie giełd ofert transportowych.

Podjęcie przez obie firmy kooperacji pozwala użytkownikom TimoCom łatwo lokalizować pojazdy, które wyposażone są w system zarządzania flotą AutoControl.
Integracja oprogramowania obu firm spowodowała, iż Klienci AutoGuard mogą również udostępniać na giełdowej platformie TC eMAP® pozycje samochodów swojej floty.
Dzięki temu rozszerzają oni zasięg odbiorców swoich usług i zwiększają konkurencyjność oferty, zaś klienci TimoCom powierzający realizację frachtu otrzymują
możliwość łatwej analizy zleceń i monitorowania pojazdów wyposażonych w system AutoGuard.

Użytkownicy systemu AutoControl zyskali więcej możliwości, dzięki którym ich pozycja na rynku usług transportowych rośnie. Firmy transportowe dostarczając swoim klientom dane o pozycji pojazdów poszerzają zakres swoich usług i stają się bardziej konkurencyjne. Dzięki AutoGuard i danym przekazywanym poprzez platformę TC eMAP® zlecający przewóz towarów mogą na bieżąco nadzorować ciągłość oraz przebieg dostaw i z wyprzedzeniem planować kolejne.

Celem współpracy AutoGuard i TimoCom jest zapewnienie przedsiębiorstwom korzystającym z systemu AutoControl i TC eMAP® realnych korzyści. Klienci obu firm oszczędzają nie tylko czas i pieniądze przeznaczone na komunikację lecz także maksymalnie zwiększają transparentność procesów biznesowych.


 

Katagoria: giełdy
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.