Select Page


Timo Com: TC Truck&Cargo® wyróżniona jako najlepsza marka 2010


 

18. Maja 2010 Marcel Frings  Chief Representative  odebrał w Ludwigsburgu nagrodę za pierwsze miejsce w konkursie „Najlepsza marka 2010“ w kategorii „Najlepsza giełda transportowa“. Grono odbiorców wydawnictwa ETM, złożone z czytelników lastauto omnibus, trans aktuell i FERNFAHRER opowiedziało sie wyraźnie za TimoCom i międzynarodową giełdą ofert transportowych TC Truck&Cargo®. Nagroda ta jest wyrazem docenienia przez użytkowników zarówno zorientowanej na ciągły rozwój firmy, jak również godnych zaufania oraz innowacyjnych produktów, ułatwiających codzienną pracę firm transportowo-spedycyjnych.

O wyborze zadecydowało łącznie 7.721 czytelników.  Dla TimoCom taka liczba opinii stanowi prawdziwe potwierdzenie zaufania, które  ich klienci wyrabiają sobie podczas codziennego wsparcia jakie daje im giełda ofert transportowych TC Truck&Cargo®  .
TimoCom  dąży do tego by w dalszym ciągu  dostarczać swoim klientom usługi odpowiadające najwyższym standardom jakościowym.  Firma stawia na innowacyjność i dostosowywanie się do zmiennych potrzeb rynkowych. Z tego względu grono ponad 305 międzynarodowych pracowników nieustannie pracuje nad coraz to lepszym dopasowaniem programu do oczekiwań użytkowników.

Więcej informacji na temat TimoCom można znaleźć pod adresem: www.timocom.com.


 

Katagoria: giełdy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.