Select Page


TimoCom: oferuje bezpłatny serwis TimoCom to go


 

Od dnia 05-04-2011 TimoCom Soft- und Hardware GmbH oferuje swoim użytkownikom giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® nowy serwis „TimoCom to go“: dzięki niemu możecie Państwo podczas trasy za pomocą telefonu komórkowego zasięgnąć informacji o aktualnych ofertach frachtów i wolnych przestrzeni w ciężarówkach. Po tym, jak nasza specjalna infolinia została pozytywnie odebrana na czeskim rynku, będzie ona teraz dostępna w całej Europie.

Któż nie zna sytuacji, kiedy będąc w trasie trzeba nagle znaleźć odpowiedni ładunek powrotny? Ale jak okiem sięgnąć brak możliwości dostępu do TC Truck&Cargo® i tym samym żadnych widoków na skorzystanie z programu. Właśnie w takich przypadkach klienci TimoCom otrzymają od teraz, od grona ekspertów branżowych mówiących w ich ojczystych językach, informacje o aktualnych ofertach frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych.

Możliwość pewnego sprawdzenia użytkownika bez korzystania z komputera
Aby klienci TimoCom mogli właściwie korzystać z usług będąc w trasie, zachowując jednocześnie zasady surowej polityki bezpieczeństwa, należy przestrzegać tylko kilku reguł: Po pierwsze należy się posługiwać numerem ID  w TimoCom oraz numerem ID użytkownika. Następnie zadzwonić pod numer +48 67 352 59 40 z numeru komórkowego podanego wcześniej w wizytówce firmy w indeksie firm transportowych TC Profile® . Równocześnie należy zwrócić uwagę, aby opcja identyfikacji numeru była aktywna.  Po krótkim sprawdzeniu nasi eksperci są do dyspozycji dzwoniącego. Dyrektor Marketing Christof Thesinga następująco komentuje wprowadzone nowości: „Nieistotne w jakiej sytuacji znajduje się nasz klient – wspieramy go, gdyż serwis jest dla nas na pierwszym miejscu. Również przy nowych możliwościach jest dla nas istotne, aby szybko odpowiadać naszym klientom w ich ojczystym języku na zapytania odnośnie aktualnych ofert frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych.

Jak zwykle, oferujemy naszym klientom tę usługę bezpłatnie, w 24 językach europejskich. Za pomocą TimoCom Assist, naszego serwisu Inkasso, a teraz również dzięki „TimoCom to go“ użytkownicy naszego programu otrzymują znaczące wartości dodane.“


 

Katagoria: giełdy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.