Select Page


TimoCom: Wspólne działania przynoszą korzyści


 

Usługodawca logistyczny Dachser GmbH & Co. KG oraz TimoCom Soft- und Hardware GmbH, oferent wiodącej na europejskim rynku giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® zdecydowali się kontynuować współpracę. W ten sposób korzystanie z platformy przetargowej TC eBid® zostało przedłużone na kolejne dwa lata. Trwa również współpraca z giełdą ofert transportowych TC Truck&Cargo®.

Założone w 1930 roku przedsiębiorstwo Dachser GmbH & Co. KG to obecnie licząca się, ogólnoeuropejska sieć, posiadająca 163 własne lokalizacje oraz 3.822 codzienne linie, co sprawia, że tafirma z Kempten jest wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie. Jest silnie reprezentowana zarówno na rynku logistyki europejskiej, powietrznej i wodnej, jak również logistyki żywności. W ramach działalności gospodarczej zarząd Dachser’a zamierza również w przyszłości kontynuować współpracę z TimoCom. Korzystanie z platformy przetargowej TC eBid® zostało tym samym przedłużone do 2013 roku.

Produkty TimoCom dbają o większą efektywność i rentowność
Ze wspólnych działań korzystają przedsiębiorstwa zaangażowane w transport, jak również logistycy z Dachser’a. Na przykład w TC eBid® szybko oraz bezpiecznie znajdą nowych i potencjalnych partnerów biznesowych z całej Europy. Ponadto europejski indeks firm transportowych online TC Profile® umożliwia dostęp do 30.000 aktywnych firm oferujących usługi transportowe i logistyczne z całej Europy.

Długoletnie partnerstwo
Dachser jest klientem TimoCom od samego początku istnienia giełdy ofert transportowych. Wykorzystuje TC eBid® w wielu oddziałach w Europie. Chief Representative Marcel Frings cieszy się, że „duży gracz” nadal darzy zaufaniem TimoCom: „Chcemy stale rozbudowywać tę współpracę, tak, by móc optymalnie wykorzystać oferowane możliwości. Współpraca z Firmą Dachser jest taka jak być powinna – korzystna dla obu przedsiębiorstw.“

Więcej informacji dotyczących TimoCom i Dachser’a znajduje się także na stronie www.timocom.pl


 

Katagoria: giełdy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.