Select Page


Trans.eu: rozdaje HTC na Facebooku


 


TransSnake czyli Transowy wąż transportowy to gra, którą dla swoich fanów na Facebooku przygotował operator popularnej giełdy Trans.eu. W grze obok nagrody głównej – smartfonu HTC Desire z androidem można wygrać nowoczesny tablet Coby Kyros i poręczny odtwarzacz MP3 Fitness.

Aby zdobyć szansę na wygranie nagród wystarczy dołączyć do grona fanów giełdy na stronie:  www.facebook.com/trans.eu

Gra, którą przygotował operator giełdy jest kopią popularnego Snake’a, który stał się legendą w drugiej połowie lat 90 – tych wśród właścicieli telefonów Nokia. Operator Transa grę przystosował do realiów transportowych i udostępnił na swoim profilu w serwisie społecznościowym Facebook.

Zasady gry są proste: wygrywa osoba, która posługując się wężem zbierze wszystkie ładunki na mapie w jak najkrótszym czasie. Gracz może zwiększyć swoje szanse korzystając z funkcji ‚Turbo fuel’. Wąż może również jechać znacznie wolniej, jeśli najedziemy na ikonę oznaczającą utrudnienia drogowe „Road works”.

Każdy gracz może próbować swoich siły w TransSnake nieskończenie wiele razy, jednak aby znaleźć się w rankingu i otrzymać szansę zdobycia atrakcyjnych nagród trzeba zaprosić do gry kilku swoich znajomych z Facebooka.

Konkurs potrwa do 12 grudnia; wtedy to poznamy zdobywcę nagrody głównej – smartfonu HTC Desire, a także zdobywców nagród za II i III miejsca – tabletu Koby Gyros i odtwarzacza MP3 Fitness.

Profil giełdy Trans.eu na Facebooku jest jednym z  najpopularniejszych stron branżowych o tematyce transportowej w Polsce. Transa na Facebooku „polubiło” już ponad 5000 osób i codziennie dochodzą kolejni.

Strona codziennie dostarcza ciekawych, często kontrowersyjnych informacji z branży transportowej, a także społeczności Trans. Firma informuje na swoim profilu także o planowanych przerwach w dostępie do giełdy czy o nowo wprowadzonych funkcjonalnościach.

Więcej na: www.facebook.com/trans.eu


 

Katagoria: giełdy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.