Select Page


TRANS: Najlepsi przewoźnicy certyfikowani przez Giełdę


 

Nadawany przez operatora giełdy TRANS Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika zdobywa coraz większe uznanie wśród polskich transportowców. Grono przewoźników mogących poszczycić się tym wyróżnieniem stale się powiększa.

Tytuł „Rzetelny Przewoźnik” przyznawany jest przez firmę Logintrans – właściciela popularnej giełdy transportowej TRANS przedsiębiorstwom wykonującym usługi transportu drogowego rzeczy zarówno krajowego jak i międzynarodowego. Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika jest jedynym tego typu wyróżnieniem w branży. Na coraz bardziej konkurencyjnym polskim rynku transportowym jest on potwierdzeniem wiarygodności, solidności i wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę. Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika zdobywają przedsiębiorstwa, które świadczą usługi na najwyższym poziomie, są solidne i terminowe oraz posiadają nowoczesny tabor.

Jednym z członków elitarnego grona rzetelnych przewoźników jest Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Radosław Grzybek z Tarnówka. Certyfikat został wręczony firmie przez przedstawicieli operator giełdy podczas Zlotu Transportowców w dniach 10 – 12 września w Jastrowiu.

– Otrzymanie Certyfikatu Rzetelny Przewoźnik jest dla nas miłym zaskoczeniem – powiedział Radosław Grzybek, właściciel P.U.H. Radosław Grzybek z Tarnówki. Jesteśmy pewni, że wyróżnienie to wpłynie pozytywnie na wizerunek naszej firmy. Posiadanie tytułu „Rzetelnego Przewoźnika” ma znaczenie zwłaszcza w okresach mniejszej ilości zleceń na rynku transportowym. Klienci, skorzystają wtedy z usług sprawdzonych przedsiębiorców – dodaje.

Dołącz do grona elitarnych przewoźników
Certyfikat Rzetelny Przewoźnik może otrzymać przewoźnik, który istnieje na rynku co najmniej 3 lata. Przedsiębiorstwo ubiegające się o ten tytuł nie może znajdować się na jakiejkolwiek liście dłużników. Kolejnym warunkiem otrzymania Certyfikatu jest posiadanie m.in. 90% pozytywnych ocen i komentarzy w systemie ratingowym giełdy TRANS. Ubiegające się o wyróżnienie firmy powinny uzupełnić także na swoim profilu giełdowym informacje o rodzaju prowadzonej działalności, pracownikach czy posiadanym taborze. Ważne jest także zamieszczenie tam dokumentacji firmy, tj. NIP, REGON, KRS oraz wszelkich licencji i ubezpieczeń.

– Nie każde przedsiębiorstwo jest w stanie spełnić warunki, niezbędne do otrzymania certyfikatu. Nam się to udało, mimo że jesteśmy niewielką firmą transportową. Cieszy nas to, bo coraz częściej fakt ten doceniają klienci, którzy z nami współpracują  – tak o idei Certyfikatu mówi Michał Puchar z firmy UT Marek Puchar.

Certyfikat Rzetelny Przewoźnik jest potwierdzeniem wiarygodności firmy, która go otrzymała. Elitarne wyróżnienie pomaga kontrahentom w wyborze usługodawcy, a dla firm przewozowych stanowi jeden z elementów przewagi nad konkurentami.

Firmy, które chciałyby starać się o zdobycie tytułu „Rzetelny Przewoźnik”, powinny wypełnić wniosek znajdujący się na stronie internetowej operatora giełdy: http://www.trans.eu/pl/certyfikat-rzetelny-przewoznik.html
Tam również znajduje się więcej szczegółów o tym prestiżowym wyróżnieniu dla przewoźników.


 

Katagoria: giełdy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 9 lat temu.