Select Page


AutoMapa: uaktualnia informacje o korkach!


 

Producenci AutoMapy udostępnili najnowszą wersję danych SmartRoutes, które są cyfrowym obrazem aktualnego natężenia ruchu na aktualnej sytuacji na polskich drogach!


Najnowsze dane SmartRoutes datowane są na 10 maja 2011 i są to najaktualniejsze informacje o natężeniu ruchu, blokadach i innych elementach mających wpływ na przepustowość polskich drógach.

Wykorzystując SmartRoutes, użytkownicy AutoMapy (w tym również Ci, którzy nie posiadają w swoich urządzeniach dostępu do Internetu) mogą zasilać je w najnowsze statystyczne dane o ruchu drogowym. AutoMapa, uwzględniając prognozy, dopasowane do pory dnia i miesiąca umożliwia jeszcze sprawniejsze pokonywanie korków i innych utrudnień drogowych.

Technologia SmartRoutes silnie wspomaga rozwiązanie LiveDrive! pozwalające na sprawne pokonywanie korków i innych zatorów drogowych dzięki informacjom drogowym otrzymywanym w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, w internetowym serwisie Targeo.pl użytkownicy mają możliwość zapoznania się nie tylko z bieżącą sytuacją o korkach, ale również sprawdzenia danych historycznych, jak i prognoz na dzień kolejny.

Najnowsza wersja danych SmartRoutes dostępna jest bezpłatnie, dla wszystkich legalnych użytkowników AutoMapy i jest do pobrania poprzez aplikację AutoMapa Center dostępną na stronie www.AutoMapa.pl


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 9 lat temu.